Vánoce budou již za:

Get Adobe Flash player

3 důvody, proč letos pořídit umělý vánoční stromeček namísto živého

Do Vánoc zbývají zhruba dva měsíce a řada z nás rok co rok stojí před zásadním rozhodnutím. Pořídit do svého příbytku stromeček umělý nebo živý? Ať se již přikloníte ke kterékoli variantě, vždy narazíte na výčet výhod a nevýhod. Živý stromeček sice pokoj naplní charakteristickou vůní, na druhou stranu je jeho pořízení poměrně nákladné a životnost nikterak valná. Proto tyto řádky věnujeme stromečkům umělým a 3 důvodům, proč se o jejich pořízení vyplatí vážně uvažovat.

 

Důvod č. 1 – cenově zanedbatelná investice

 

Umělé vánoční stromečky pořídíte za několik stokorun. V porovnání s živým stromečkem se nejedná o nikterak zásadní rozdíl. Zmínit ovšem musíme, že umělý stromeček vám na rozdíl od toho živého bude přinášet radost po mnoho dlouhých let. Ve finále se tak jedná o nesrovnatelně nižší investici, kterou musíte vánočním svátkům obětovat.

Důvod č. 2 – umělý stromeček je od toho živého téměř k nerozeznání
 

Zapomeňte na nepřirozené odstíny zelené! Rozlučte se s rozčepýřenými štětinami! Díky moderním technologiím jsou dnešní umělé stromečky prakticky k nerozeznání od těch živých! Pokud patříte mezi milovníky nadčasových experimentů, můžete si letošní Vánoce vyzdobit pokoj netradičním bílým stromečkem nebo jeho střídmější variací – stromečkem se zasněženými větvičkami.

Důvod č. 3 – žádné jehličí a nepořádek
 

Většina živých stromků se řeže již v průběhu měsíce listopadu. Ke konečnému zákazníkovi se pak dostávají zhruba týden před Vánoci. Není se tedy čemu divit, že teplotní šoky, stejně jako absenci vody jehličí nevydrží a začne opadávat. To u umělého stromku nehrozí! Stromeček jednoduše rozložíte a složíte – to vše bez zbytečné námahy a nepořádku.

Vychutnávejte si vánoční cukroví, sledujte pohádky a opadané jehličí nechte na starosti těm, kteří ještě kouzlo umělého stromečku neodhalili!


   Podobné články:
Vytisknout Vytisknout

Napsat komentář