Vánoce budou již za:

Get Adobe Flash player

3 předčasné tipy na vánoční dárky

Do Vánoc ještě zbývá pět měsíců a někteří z nás již pomalu, ale jistě pokukují po dárcích pro své nejbližší. Klepete si na hlavu a myslíte něco o bláznovství? Pak se na tento vánoční „před nákup“ podívejte z čistě praktického a ekonomického hlediska. Pokud vám do oka padne něco, čím byste mohli udělat radost svým nejbližším, proč dárek nekoupit a pečlivě jej neschovat na ten správný čas? V případě, že netrpíte zapomětlivostí („Kam jsem jenom ten dárek pro Fandu dala?“), neměli byste mít s tímto předčasným vánočním nákupem problém. Na následujících řádcích vám přinášíme pár vánočních tipů na dárky pro vaše nejbližší.

Pro relax těla i mysli

Odpočinek potřebuje čas od času každý z nás a po vánočním shonu a spěchu to platí dvojnásob. Netradičním dárkem a absolutní novinkou na trhu je speciální koupelnová želatina, která promění vaši koupelnu nebo koupelnu vašich nejbližších v opravdové a nefalšované lázeňské centrum s procedurou, jež projasní mysl i duši. Koupelnová želatina je k dostání v několika vůních (např. růže nebo levandule) a vodu ve vaně promění v příjemnou želatinovou koupel provoněnou aromatickými oleji, ve které bude relaxace nezapomenutelným zážitkem. Tento dárek zajisté ocení vaše maminka, kamarádka nebo nadřízená.

Pro počítačové maniaky i zasloužilé „ajťáky“

Dalším originálním dárkem je nafukovací podložka pod notebook, která se vyznačuje nejen svou originalitou, ale zejména skladností, kterou oceníte zejména na cestách. Podložka poslouží zejména vlastníkům notebooků, které se neustále přehřívají a představují tak nepříjemné komplikace při práci. Podložka je vyrobena z odolného materiálu, který odolá teplotám až do 80°C.

Návykový hra pro děti i dospělé

Dalším originálním dárkem, který však potěší zejména naše nejmenší (ale dost možná i jejich rodiče), je speciální hra Intellect Ball, jejímž cílem je dostat maličkou kuličku skrz všechny možné i nemožné cestičky až do cíle. Připravte se na to, že cesta to nebude ani trochu jednoduchá a dětem u ní budou praskat nervy. Kulička musí překonat až 118 překážek, takže nehrozí, že půl hodiny po vybalení dárků nebude mít vaše dítko „do čeho píchnout“.

Náš tip: Všechny tyto a spoustu dalších dárků zakoupíte v e-shopu Giftak.cz.


   Podobné články:
Vytisknout Vytisknout

Napsat komentář