Vánoce budou již za:

Get Adobe Flash player

3 tipy, kde strávit Vánoce 2013

Znáte nějaké místo, kam byste se rádi vypravili během vánočních svátků? Chcete Vánoce 2013 slavit doma, nebo úplně jinde, abyste aspoň jednou za rok udělali pořádnou změnu? Určitě záleží na faktu, jestli se jedná o vánoční pobyt pro pár či celou rodinu. V současné době není problém sehnat speciální vánoční pobyt pro seniory. Pobyty na Vánoce a Silvestr 2013 je však nutné rezervovat včas, ale třeba budete mít štěstí a nějaký váš známý vám vypůjčí svou malebnou chatu kdesi na horách.

Malebné prostředí Harrachova

Město Harrachov naladí tu správnou atmosféru hlavně během zimy, kdy sem míří za lyžováním lidé ze všech koutů naší vlasti i ze zahraničí. Oblast Krkonoše si vás získá mnohými pěknými místy, kam se můžete kdykoliv během svého pobytu vypravit. Skiareál Harrachov vás nenechá ve spárů nudy, protože modernímu areálu nechybí lanovky, sjezdovky různých obtížností, upravované běžkařské tratě a vleky. Ve volném čase se vypravte do místního pivovaru, do pivních lázní nebo na prohlídku Ski muzea Harrachov, kde mají medaile slavných harrachovských lyžařů a vítězné poháry.

Vánoční nádech Brna

I velké město vám může připravit skvělou vánoční atmosféru, ať už přímo o vánočních svátcích nebo v adventní době. Pokud se rozhodnete zajet do Brna ještě před Štědrým dnem, budete mít možnost zajít na tradiční vánoční trhy na Zelňáku, Moraváku a na náměstí Svobody v centru Brna či na Brněnském výstavišti. Vychutnat si lze voňavý svařák a kromě lahodného pití nasáknete kouzelnou vánoční atmosféru.

Lázeňská pohoda

Luxusní vánoční pobyt nabízejí i české lázně. Dnes vám doporučujeme Mariánské lázně, kde si užijete skvělou vánoční relaxaci. Zdejší hotely si vás budou hýčkat. V ceně získáte slavnostní vánoční menu, welcome drink, vánoční koncert, ochutnávku vánočního cukroví a svařeného vína. Můžete si dopřát procházku městem s průvodcem, různé koupele, pobyt v bazénu, masáže a mnoho jiného.


   Podobné články:
Vytisknout Vytisknout

Napsat komentář