Vánoce budou již za:

Get Adobe Flash player

3 tipy na krásná vánoční přání

Vánoce sebou přinášejí nejen oslavy a dárečky, ale i tradice a s nimi spojené nezbytnosti k vytvoření správné atmosféry. Kromě cukroví, úklidu a dárků se pořizují vánoční přání, která jsou odeslána nebo osobně předána nejmilejším osobám či kolegům v zaměstnání.

Tip 1 – Papírová vánoční přání

Není problém sehnat vánoční přání z papíru. Stačí zajít do nejbližšího obchodu, kde nabízejí papírenské zboží a můžete si jich pořídit libovolné množství. Nejen dětem se zalíbí přání, které po otevření hraje vánoční koledu. Pro milovníky zimních krajinek doporučujeme fotografická přání s romantickými zasněženými motivy. Papírové vánoční přání v malém rozměru zkuste zasunout přímo k dárku – lépe vynikne stejný barevný odstín jako u balicího materiálu.

Tip 2 – Ručně zhotovená přání

Ručně zhotovené přání rozhodně potěší, protože se můžete spolehnout na jeho originalitu. Ke zhotovení přáníčka k Vánocům využijte různobarevných kartonů. Vyzkoušejte třeba kombinaci oranžového či meruňkového podkladu v kombinaci s béžovými a červeno-oranžovými motivy. Druhou možností je nakombinování vínového a růžového podkladu s fialovo-růžovými motivy. Na přání si vytvořte stromečky, sněhuláky, ozdoby, andílky nebo zvonky a jiné obrázky s vánoční atmosférou. Jednotlivá přání doplňte převázáním z bavlnky, na kterou navlečete dřevěné korálky nebo knoflíky. K získání třpytu se hodí použití lesklých papírů, flitrů a kousky rozmačkaných ozdob.

Tip 3 – Emailová a SMS vánoční přání

Emailová a SMS vánoční přání si získávají na stále větší oblibě. Jedná se o velice snadné a rychlé řešení – klidně i na poslední chvíli – na Štědrý den – pošlete text i s obrázkem a máte splněn svůj vánoční úkol. Internetové portály nabízí tisíce různých designů – pro každého hned několik vyhovujících variant. Rovněž zde najdete vánoční texty k využití pro vaše esemesky k Vánocům.


   Podobné články:
Vytisknout Vytisknout

Napsat komentář