Vánoce budou již za:

Get Adobe Flash player

4 tipy, jak nakoupit bezva vánoční dárky a neutratit majlant

gift-548296_640Je to u vás každý rok stejné? Utratíte nehorázné sumy za vánoční dárky, ani nevíte jak? A stejně ty dárky nejsou žádné terno? Poradíme vám, jak to letos zvládnout lépe. Bez zbytečného utrácení, bez stresu a v pohodě.

Tip č. 1: Určete si rozpočet. A dodržte ho!

Podívejte se do peněženky a stanovte si částku, kterou letos můžete za vánoční dárky utratit. Buďte nekompromisní a slibte si, že určenou hranici nepřekročíte. Nechcete se přeci nechat Vánocemi zruinovat.

Tip č. 2: Sepište seznam lidí, kterým budete dárek k Vánocům kupovat

Popadněte tužku a papír a začněte sepisovat jména. Od nejbližší rodiny až po kamarádky z práce, se kterými si každoročně vyměníte dáreček.

Nyní vezměte částku z kroku 1 a propočítejte, v jaké maximální hodnotě můžete dané osobě dárek pořídit. Tisícovku za partnera, dvě stovky, za kolegyně, pětistovku za tchýni… co je psáno-to je dáno.

Tip: Jakmile máte stanovenou cenovou hranici pro každého člověka ze svého vánočního seznamu, výběr dárků bude mnohem snadnější. Na vanocni-darky.cz například vyberete možnost, že hledáte dárek pro maminku do 500 Kč a můžete vesele vybírat z široké nabídky nápadů. Výběr můžete specifikovat třeba jejími koníčky a rázem se před vámi objeví seznam dárků na míru právě vaší mamince.

Tip č. 3: Buďte chytří a nakupujte dárky online

Pohodlnější a levnější nákup dárků je nákup dárků online. Vyhnete se frontám v obchodech, neutratíte tolik peněz a navíc tam najdete bezva rady a tipy na vánoční dárky. Tak si udělejte kafe, zachumlejte se do deky a konečně si nákup dárků užijte!

christmas-crackers-339620_640

Tip č. 4: Nákup a výběr dárků neodkládejte

Neodkládejte nákup vánočních dárků na poslední chvíli. Vyhnete se tak nekonečným frontám v obchodech. Navíc budete mít dostatek času na výběr toho správného dárku a nebudete se muset uchylovat k zoufalým nákupům v podobě ponožek a rukavic.

Tip: Zkuste na Vánoce myslet během celého roku, a když vás něco cvrnkne do nosu, tak to kupte – klidně v létě! Vyhnete se tak nákupu zbytečností a navíc ušetříte díky slevám, které během roku vychytáte.


   Podobné články:
Vytisknout Vytisknout

Napsat komentář