Vánoce budou již za:

Get Adobe Flash player

5 tipů na vánoční dárky pro babičku

Na Vánoce se prostě nedá nemyslet, stejně jako na milované osoby ve vašem okolí. O vánočním čase jim prostě chceme udělat radost a hledáme dárky, které je potěší a nezapomenou na ně krátce po rozbalení. Co vhodného nachystat pro babičky? Máme pro vás několik osvědčených tipů.

Kniha – skvělá přítelkyně nejen na zimní večery

Knihou skutečně nic nezkazíte, protože mezi tisíci vydávanými tituly vždy objevíte nějaký vhodný zrovna pro vaši babičku. Velkou oblibu mají u čtenářek erotické romány, které se objevují již měsíce na předních příčkách prodejnosti. Vyzkoušet můžete i světové a české krimipovídky, romance, historické romány nebo cestopisné knihy. Vhodným tipem na knižní dárek bude například kniha Druhý život Marýny G. od vítězky literární ceny Knižního klubu Vladimíry Klimecké. Příběh je kronikou velké valašské rodiny a sleduje osudy čtyř žen ve 20. století. Nezklamou ani stálice v ženské literatuře Danielle Steel, Jean Plaidy nebo Bertrice Small.

Jestliže vaše babička často cestuje, určitě ji potěší elektronická čtečka knih, kam se dají uložit stovky knižních titulů a zároveň se nemusí obávat, že by je neunesla…

Hole pro radost

Se stářím se většinou pojí různé podpěry a hole, ale vy se zaměřte na trekingové hole, které se používají při praktikování nordic walkingu. Jedná se o populární sport, kde se nevyžaduje vysoká fyzická kondice. Provozovat se dá v každém věku a počasí. Vlastně jde o běžnou chůzi, při které používáte speciální hůlky. Díky trekingovým holím můžete spálit až o čtyřicet procent více kalorií než během běžné chůze. Velkým plusem je maximální šetrnost pro klouby.

Nezapomenutelné pobyty

Do českých lázeňských měst nemusíte své babičky posílat jenom v době, kdy se objeví nějaké zdravotní potíže. Lázně jsou připraveny celoročně pro klienty různého věku. Víkend v luxusním hotelu určitě potěší. Navíc, když jeho součástí budou pitné kúry, volné vstupy do bazénu, klasické masáže, perličkové a bylinkové koupele, sauna, cvičení ve vodě, pobyt v solné jeskyni, oxygenoterapie a mnohé jiné procedury v zájmu zdraví a skvělé relaxace.

Hluboké zážitky

Babičky často argumentují tím, že nic nepotřebují, protože mají všechno. V tomto případě je podarujte možnostmi si něco užít. Prohlédněte si aktuální programy divadel a obstarejte jim vstupenky na jedno či více divadelních představení a muzikálů. Nechte je zajít na koncert oblíbených interpretů, na výstavy a zajímavé expozice.  Zážitky jsou vždy tím, co jim nikdo nevezme a budou na prožité akce vzpomínat s radostí.

Něco pro zdraví

Babičkám se budou hodit i pozornosti, které používají a kupují si je. Výrobci na Vánoce připravují balíčky svých produktů. Není tedy problém sehnat různé vitamíny s dárečky zdarma nebo ve výhodném balení a vánočním hávu. Určitě se jim zalíbí i vánoční krabička naplněná dentálními přípravky či luxusní léčivou kosmetikou.


   Podobné články:
Vytisknout Vytisknout

Napsat komentář