Vánoce budou již za:

Get Adobe Flash player

6 tipů na vánočních dárky, které nadchnou každého teenagera

Pokud máte doma teenagera, Vánoce jsou tou nejlepší příležitostí k utužení vzájemného vztahu. Balíky pod rozsvíceným stromečkem z něj totiž alespoň na chvíli opět udělají šťastné dítě. Jaké vánoční dárky u vaší ratolesti nejvíce zabodují o letošním Štědrém večeru ?

1) Stylové oblečení

V náctiletém věku „měkkouši“ konečně přestávají být tím nejméně chtěným dárkem, který končí ihned po rozbalení v koutě. S trendy mikinou nebo tričkem se každý teenager rád předvede před partou a třeba zkusí udělat dojem i na opačné pohlaví. Musíte ale přesně vědět, jak na to, a nepostarat se spíš o jeden velký vánoční „megatrapas“. Proto nadevše ctěte styl potomka i jeho party – i když darovat vlastnímu dítěti roztrhané džíny někdy vskutku vyžaduje pořádný kus sebezapření.

2) Dobrá kniha

Také čtení může být v dnešní době cool. Nejdřív ale musíte trefit tu správnou „book“. Krokem vedle by nemusela být kniha od vydavatelství CooBoo – romantické čtení spíš pro teenagerky, horrová zábava hlavně pro velké chlapáky nebo některý z dílů série Já, JůTuber úplně pro všechny. Z trochu jiné kategorie je český překlad motivačních 7 návyků úspěšných teenagerů. Ty by v konečném důsledku mohly přinést nějaký ten užitek dokonce i vám.

3) Diář A Cup of Style

A když už motivace, tak hezky podle plánů. Diáře A Cup of Style vytváří dvě mladé blogerky Lucie a Nicole hlavně pro pořádně akční holky. Ta nejtajnější přání se jim budou snáze plnit díky možnosti plánovat, dělat si poznámky, popustit uzdu kreativitě nebo si přečíst nějaký ten inspirativní článek od samotných tvůrkyň. S tímhle designově vychytaným životním parťákem na rok 2018 se pubertou úspěšně prokouše každá mladá dáma.

4) Desková nebo počítačová hra

Utlumit aspoň na chvíli náctileté roupy pomohou deskové hry, které chytnou a jen tak nepustí. Některé rozvíjí postřeh, jiné znalosti. A u některých se prostě celá rodina budete „jenom“ královsky bavit. Ty největší experty ale doma udržíte spíš u počítače nebo herní konzole – jen málokterého teenagera totiž nenadchne pořádná „gamesa“, která právě frčí. Letos by mohlo vašeho neposedného potomka mohlo dostat třeba nové Call of Duty: WWII nebo Counter Strike: Global Offensive.

5) Vychytaný fidget spinner

Spinner má dnes docela určitě každý teenager, který mezi kamarády nechce být úplně out. To ale neznamená, že by tahle hračička nepatřila pod letošní stromeček. Jen to musí být pořádně bomba designový fidget spinner, který bude prostě „mrtě cool“. Zkuste si do vyhledávače zadat bronzový Lea spinner kříž, svítící Led Fidget Spinner nebo komiksově superhdinský Spinner Captain America a 24. prosince letos budete  za opravdové frajery.

6) Nejvíc TOP dárek

Nedá se nic dělat. Pokud chcete na Štědrý večer spustit větší vlnu nadšení, budete muset sáhnout poněkud hlouběji do kapsy. Co jiného asi tak dnešní mládež může potřebovat k životu než pořádně vytuněný smartphone. A ideálně rovnou ten úplně nej, tedy iPhone od Apple. Věčně nevyslyšeným přáním u děvčat je pak nejčastěji asi poník. Na toho se ale málokterý Ježíšek vzmůže bez hodně movitého sponzora. Budete jím letos vy?


   Podobné články:
Vytisknout Vytisknout

Napsat komentář