Vánoce budou již za:

Get Adobe Flash player

9 originálních vánočních přáníček – inspirujte se!

Pokud jste to ještě nepoznali z venkovní dekorace, Vánoce se nezadržitelně blíží. Buďte letos připraveni zavčas a vyrobte vašim blízkým originální přáníčka, která jim udělají radost. Připravili jsme pro vás přehled těch nejkrásnějších. 

1. Ať sněží 


Jeden ze symbolů Vánoc je sníh. Když nasněží, je o svátcích vždy o něco krásněji. A pokud to na padání vloček zatím nevypadá, připomeňte si je krásným přáníčkem se symbolem vločky

2. Spokojené svátky se sněhulákem 


Vytáhněte ze šuplíku knoflíky a dejte se do tvoření. Tento roztomillý sněhulák udělá o Vánocích radost každému. 

3. Stromeček z knoflíků


Zbylo vám pár knoflíků? Udělejte z nich další přání. Motiv vánočního stromečku je klasika, se kterou si můžete pohrát. Originální přání vytvoří kouzelnou atmosféru

4. Santovo sobí spřežení 


Slavíte Vánoce v zahraničí nebo posíláte přání svým kamarádům z anglosaských zemí? Udělejte jim radost roztomilými sobíky. Přání je hotové raz dva a snadno vykouzlí úsměv na tváři

5. Nádech luxusu


Svátky klidu si zaslouží i trochu luxusu. I kdyby jen na přáníčku. Tahle baňka si přímo říká o to, abyste ji vystavili na okně  a kochali se jí po celé Vánoce. 

6. Zlaté Vánoce


Stromeček a zlatá barva – dva symboly, které neodmyslitelně patří k Vánocům. Spojte je dohromady a vytvořte dokonalá třpytivá přáníčka. 

7. Krása minimalismu


Pokud se na okázalá přáníčka necítíte, vždy můžete sáhnout po těch minimalistických. Řetěz z žárovek je krásným symbolem Vánoc. 

8. Usměvavý sněhulák


Sněhuláků není nikdy dost. Tento usměvavý kamarád udělá radost každé dětské duši

9. Nádech umění


Dejte své kreativní duši prostor a vytvořte přání, které možná nezapadne do tabulek, ale pyšní se uměleckou duší. 

Vytvořte si Vánoce podle vašich představ. Pomůžou vám s tím originální přánička, která udělají adresátům radost. Spojte příjemné s užitečným a naplánujte si tvořivý večer. S partnerem, ratolestmi nebo kamarády dejte dohromady vánoční pohledy, které pak společně můžete rozesílat. 

 

Zdroj fotografií: Pinterest

 


   Podobné články:
Vytisknout Vytisknout

Napsat komentář