Vánoce budou již za:

Get Adobe Flash player

Co dělat o Silvestru 2013

Silvestr 2013 se nezadržitelně blíží a brzy se už budete vítat s Novým rokem 2014. Již jste si připravili plány na strávení posledního dne roku? Chcete bouřlivě oslavovat, nebo se raději uchýlit kamsi do ústraní, kam nedolehnou hlučné petardy ani davy lidí v příliš veselé náladě? Stále máte možnost si vše promyslet a vypravit se strávit Silvestra 2013 na oblíbené místo.

Super rozlučka na horách

Ne každý má k dispozici vlastní chalupu na horách, ale není nouze o nabídky, kdy se dá pronajmout zajímavé místo. Nejatraktivnější forma strávení závěru roku je mnohdy spjata i se zimními radovánkami. Lze si užívat nejen krásné přírody, ale také upravovaných běžeckých tras, snowparků, lyžování na sjezdovkách o různé obtížnosti. K dispozici jsou horské chaty a chalupy, apartmány nebo rodinné penziony na území naší republiky, ale také v zahraničí. Hodně se jezdí do Beskyd, Krkonoš, Orlických hor nebo do Alp.

Romantický Silvestr 2013

Intimní atmosféru nemusíte prožívat jenom ve vašem domě. Spousta hotelů, lázní nebo restaurací vám bude ochotno nabídnout Silvestr 2013 na vaše přání. V poklidné atmosféře absolvujete chutnou večeři, slavnostní půlnoční přípitek a poté třeba koupání v bazénu. Stačí se informovat o konkrétních službách v tento den. Jestliže se chcete lidem vyhnout úplně, zkuste ubytování v soukromí na chalupě a chatě. Vybírejte si chatu umístěnou ve vám vyhovujícím prostředí. Nikdo netvrdí, že se nutně musíte zavřít mezi stěny, s blížícím se Novým rokem se přemístěte ven.

Nezapomenutelný Silvestr 2013

Klub, diskotéka, restaurace, hotel – město nabízí i mnohé jiné možnosti. Porozhlédněte se již nyní po nabídkách silvestrovských večerů ve vašem městě a zarezervujte si svou účast, protože  podobné akce chce je velký zájem a kapacita omezená. Silvestrovské noci mohou mít v hotelech pod patronací různé VIP osobnosti. Zažijete tedy nejen nabídku různých laskomin, ale také vám ho zpříjemní oblíbení herci, zpěváci, zpěvačky a jiní umělci. Nový rok 2014 můžete přivítat třeba v latinsko-americkém rytmu, country stylu za poslechu populárních kapel.

Oslava konce roku 2013 v netradičním prostředí

Stále častěji se lidé rozhodnou strávit konec roku kdesi v exotických krajinách, kde není nouze o teplé počasí a koupání v moři. Ani jinde ve světě nezapomínají na vytvoření báječné atmosféry pro turisty. Můžete tedy bez obav oslavovat s exotickým menu a s dobře načasovaným novoročním přípitkem, který absolvujete třeba v plavkách. Chcete zůstat na území naší republiky? Vyzkoušejte například Silvestr na parníku, který nabízí mnohé plavební společnosti. V netradičním prostředí proplujete posledním dnem roku za doprovodu živé kapely či služeb DJ. Nebude chybět slavnostní menu, rauty, bohatá tombola, půlnoční ohňostroj a hlavně perfektně zásobený nápojový bar.


   Podobné články:
Vytisknout Vytisknout

Napsat komentář