Vánoce budou již za:

Get Adobe Flash player

Crazy dárky- Mikroby a plastelína

Potěšit o Vánocích puberťáka, není zrovna jednoduché. Nebudeme si nic nalhávat. Mladým lidem se nic nelíbí už jen z principu, že se to líbí nám anebo, že jim to právě my navrhujeme. S vánočními dárky je pak pěkný kříž.  Nevíte si rady? A co kdybyste jim nadělili nějaký ten úlet?

Náctiletí mají úlety rádi. Vše, co je alespoň trochu s rebelstvím, karikaturou a srandou se jim obvykle líbí. Takže proč nevidět svět alespoň na chvíli jejich pohledem? Inteligentní plastelína je hračka, která zabaví nejen teenagera, ale i malé dítě a napjatého dospěláka.

Inteligentní plastelína

Pro plastelínu mají slabost již malé děti, které baví něco modelovat, vytvářet a realizovat. Modelování je skvělou hrou, interaktivním prostředkem, kde se zdokonaluje jejich fantazie, technické myšlení, jemná motorika a manipulace s nástroji. Plastelína je dokonalý prostředek k sebevyjádření a také skvělý relaxační prostředek.

Inteligentní plastelína se od té klasické, přeci jen liší. Má mnohem zajímavější vlastnosti. Inteligentní plastelína se dokáže natahovat jako žvýkačka, skáče jako míč, trhá se jako papír, tříští se jako porcelán, mění barvy, svítí a přisává se k magnetům. Tahle bláznivá hračka se nakonec může líbit nejen dětem, ale i dospělým. Při hraní si cvičíte zápěstí a ruku, uvolňujete jej při psaní, uvolňujete v sobě napětí z práce, a tak se hodí i jako dárek pro kolegy a kamarády.

Mikroby

Darování plyšového mikroba může být tedy pěkný úlet, ale také bezvadný vánoční dárek nejen pro vaše děti, ale i sourozence a kamarády. Dospělí tak mohou mikroba darovat svým dětem, jako podporu v boji s neoblíbenými bacily. Může to být mikrob, který vás bude chránit před těmi skutečnými. Pro ty ostatní to může být roztomilý maskot pro štěstí. Mikroby naleznete na  TopToys.cz. Jsou to plyšové zvětšené imitace skutečných mikrobů. Na stránkách naleznete doopravdy široký výběr těch nejrůznějších potvůrek. Jsou ideální i pro vytvoření nevšední a originální sbírky.

Pro přechod do internetového obchodu pokračujte zde:


   Podobné články:
Vytisknout Vytisknout

One Response to “Crazy dárky- Mikroby a plastelína”

Napsat komentář