Vánoce budou již za:

Get Adobe Flash player

Darujte k Vánocům dovolenou

Cestujete rádi? Jestli ano, tak pro vás může být zajímavým vánočním dárkem nějaký ten voucher na zajímavý zájezd.

Překvapte rodinu a pozvěte ji na zajímavou letní dovolenou již v letošním roce. Nabídky cestovních kanceláří už nyní začínají nabízet pobytové i poznávací zájezdy na příští rok za mnohem výhodnější cenu, za kterou je již po Novém roce nebudete mít ve většině případů šanci sehnat.

Kromě letní dovolené však rodinu můžete překvapit i originálním akčním nápadem a období mezi svátky tak můžete strávit třeba u moře.

Vánoce u moře, na horách, či v zahraničí

Prostřednictvím cestovní kanceláře můžete rodinu překvapit již před Vánocemi. Vánoce pak samotné můžete oslavit už u moře, či na horách.  Vychutnejte si konečně Vánoce bez stresu a běhání. Dovolená v teple v období třeskutých mrazů, může být pro vás tím nejlepším dárkem, který vám pomůže překonat dlouhou a nenáviděnou zimu. Milovníci sněhu a ledu zas jistě uvítají možnost vyřádit se na horských svazích, jak už v České republice, tak příhodněji v Tatrách, či Alpách. Kromě těchto pobytových zájezdů můžete své rodině dopřát nějaký ten poznávací zájezd anebo výlet na vánoční trhy, které se v zahraničí tradičně konají až do počátku ledna.

Dovolená rodičům

Zájezd ale nemusí být skvělým dárkem v rámci vaší vlastní rodiny. Dovolenou můžete nadělit i svým rodičům, kterých si vážíte, a proto jim dopřejete nějaký ten odpočinek. Vybrat k tomu můžete jak dovolenou u moře, tak i lázeňské pobyty, či velice oblíbené poznávací zájezdy. Výběr záleží na vás, dozajista však rodiče mile překvapí.

Výběr zájezdů

Rozhodli jste se zrealizovat své rodině skutečné překvapení?  Zvažujete, kde byste mohli hledat a vybírat? Zkuste cestovní agenturu Invia a.s.. Tato agentura v české republice nabízí zájezdy sesbírané z více než 300 cestovních kanceláří, takže máte doopravdy z čeho vybírat. Díky Invia máte všechny nabídky jako na dlani, a tak si můžete vybírat podle destinace, nabídky ubytování, termínů i ceny.

Vyberte dovolenou jako vánoční dárek kliknutím na níže uvedený banner:

Dovolená Řecko


   Podobné články:
Vytisknout Vytisknout

3 Responses to “Darujte k Vánocům dovolenou”

Napsat komentář