Vánoce budou již za:

Get Adobe Flash player

Darujte k Vánocům zážitek!

Jelikož se nám zase blíží Vánoce, určitě uvažujete, co svým blízkým nadělit pod vánoční stromeček. Každý si zaslouží něco, co ho opravdu potěší. A proto my přicházíme s tipem na Vánoce 2011 – darujte zážitek!

Zážitek je něco, co si sice nikam neodnesete, ale budete si ho pamatovat. A pokud to bude silný zážitek, budete si ho pamatovat pěkně dlouho a vyprávět o něm svým známým. Darujte něco, co by si jinak Vaše rodina, přátelé a známí normálně nepořídili.

Vánoční dárky v podobě zážitků pak můžeme rozdělit do kategorií – dárky pro přítelkyni, dárky pro přítele, dárky pro ženy, pro muže, pro rodiče, kamarády, děti a babičku a dědečka. Pro každou z těchto skupin máme připravené originální zážitky.

A co konkrétně můžete darovat jako zážitek k Vánocům?

Pro dámy (sestry, přítelkyně, maminky, babičky a kamarádky) jsou tu nejrůznější druhy masáží (čokoládová, aromatická), kosmetické ošetření zlatem nebo radikální proměna účesu. Dále adrenalinové bungee jumping, nebo tandemový seskok padákem. Také můžete darovat vlasovou proměnu, modelkou na zkoušku, či romantické pobyty pro dva.

Pro pány (tatínky, přítele, bratry, kolegy a kamarády) jsou tu připravené vyhlídkové lety, relax v pivních lázních, projížďka v Hummeru, vyjížďka se psím spřežením, paintball ve vojenském prostoru a mnoho dalšího.

 Vybírejte z široké nabídky zážitků na www.zazitky.cz podle zájmů obdarovávané osoby. Pokud nevíte, co by se líbilo nejvíce, pak použijte univerzální dárkový certifikát.

Pro přechod do obchodu www.zazitky.cz klikněte zde!

    Podobné články:
Vytisknout Vytisknout

Napsat komentář

Tipy na dárky
  • Naučte se zajímavé metody balení vánočních dárků

    Vánoční dárky si nikdo neodpustí. Může se jednat o jeden velký nebo několik malých. Rozhodně budou vypadat neodolatelně, když je pěkně zabalíte – musí jít […]


  • Personální knížky pro děti

    Hledáte pro své dítě originální dárek? Rádi byste jej nalákali ke knihám? Čtení je pro děti důležité. Čtením si totiž rozvíjí fantazii. Kromě ní se […]


  • 5 tipů na vánoční dárky pro babičku

    Na Vánoce se prostě nedá nemyslet, stejně jako na milované osoby ve vašem okolí. O vánočním čase jim prostě chceme udělat radost a hledáme dárky, […]