Vánoce budou již za:

Get Adobe Flash player

Darujte svým nejbližším splněný sen

Vánoce se pomalu, ale jistě blíží. Supermarkety hrají vánočními barvami, všude samý Mikuláš, pestrobarevné řetězy i nejrůznější druhy vánočních dekorací a baněk. Jako každoročně přišly Vánoce do českých obchodních řetězců velmi brzy.

To však nemění nic na tom, že shánění vánočních dárků pro své nejbližší, vám dá jako každoročně pořádně zabrat. Lámete si hlavu s dárkem pro dědečka, kamarádku nebo partnera? Obdarujte jej nevšedním dárkem v podobě exkluzivního zážitku. Úsměv na tváři obdarovaného vám bude tou nejkrásnější odměnou.

Welness zážitky pro dámy

Dopřejte své mamince, kamarádce nebo sestře nevšední welness zážitek v podobě luxusní čokoládové, medové nebo pivní masáže. Relaxační procedura umožní odpočinout si od strastí každodenního života a načerpat nové síly pro dny následující. Po takové masáži se bude cítit každý jako znovuzrozený.

Adrenalin (nejen) pro pány

Touží váš miláček po svezení v luxusním autě? Nebo snad dává přednost adrenalinu ve formě vzdušných zážitků? Obdarujte jej nevšední projížďkou v autě snů, bungee jumpingem nebo tandemovým seskokem. Garantujeme vám, že na tyto adrenalinové zážitky ještě pěkně dlouho nezapomene.

Vánoční dárky pro dva

Jen si to představte – plápolající oheň v krbu, výborná večeře při svíčkách a romantická noc v pokoji s jedinečným historickým nádechem. I tak mohou vypadat vaše společné Vánoce nebo oslava Nového roku. Chcete-li udělat radost svému partnerovi a dát mu dárek, který si užijete společně, jsou romantické nebo welness pobyty správnou volbou.

Gastronomická extáze

Že láska prochází žaludkem, nemusíme dvakrát zdůrazňovat. Vánoční dárky ve formě gurmánských zážitků zahrnují ochutnávku těch nejvybranějších gurmánských specialit z hrnců a pánviček špičkových šéfkuchařů. Pošlete svou lásku, rodiče nebo kamarádku na gastronomickou krasojízdu a nechte je splnit si svůj gurmánský sen.


   Podobné články:
Vytisknout Vytisknout

Napsat komentář