Vánoce budou již za:

Get Adobe Flash player

Hitparáda nejkrásnějších vánočních dárků pro muže i ženy

Do nejkrásnějších svátků v roce – Vánoc zbývají ještě necelé dva týdny. Pokud tuto skutečnost zdárně ignorujete, měli byste se pomalu, ale jistě začít poohlížet po dárcích pro své nejbližší. Spoléháte-li na nákup dárků přes internet, pak máte na jejich objednání vskutku nejvyšší čas. Nepřestávejte proto číst následující řádky, které jsou takovou „předvánoční hitparádou“ dárků, jimiž potěšíte nejen muže, ale i ženy.

 

Nejkrásnější vánoční dárky pro ženy

Nic ženu nepotěší tak, jako vánoční dárky darované od srdce. Proto zapomeňte na kosmetické balíčky nebo permanentky do fitka, raději vsaďte na neotřelé vánoční dárky, se kterými svou milou stoprocentně „odrovnáte“. Třeba taková perla přání – Láska vaši milou zaručeně potěší. Tento netradiční dárek obsahuje lasturu s přírodní perlou a elegantní přívěšek, do kterého je možno perlu následně umístit. Každá z perel vyniká svou jedinečností, jež se odráží v její barvě i tvaru.

Dalším – od srdce darovaným dárkem – mohou být třeba hodiny s fotorámečky, do kterých je možno umístit vaše společné fotografie nebo fotografie celé rodiny. Věřte, že díky tomuto dárku si vaše milá vzpomene s nostalgií a slzou v oku na společně strávené chvíle vždy, když bude chtít zkontrolovat aktuální čas.  

Originální vánoční dárky pro muže

A ani na pány v naší hitparádě nezapomeneme. Mnozí z nich vánoční svátky zrovna dvakrát neprožívají. Pod stromečkem na ně totiž obvykle čekají jedny ponožky, spodní prádlo nebo kosmetický balíček. Dámy, ruku na srdce, opravdu letošní Vánoce nevymyslíme nic originálnějšího?  Co takhle svého partnera či manžela obdarovat originálním chladicím půllitrem, se kterým bude mít jeho oblíbené pivo vždy tu správnou teplotu?

Potěšit a zároveň ulehčit jeho opěrnému systému by mohla také ergonomická podložka pod záda, jež snižuje svalové napětí a vytváří přirozenou polohu páteře. Při výběru dárku popusťte uzdu své fantazii a nebojte se vyměnit klasické ponožky a kosmetické balíčky za něco originálnějšího. Věřte, že vaše drahá polovička tuto snahu zaručeně ocení.


   Podobné články:
Vytisknout Vytisknout

Napsat komentář