Vánoce budou již za:

Get Adobe Flash player

Jaký dárek koupit k Vánocům bráchovi?

Malý nebo velký brácha? Je úplně jedno, jestli se váš bratr nachází teprve v dětském věku, teenagerovském nebo v dospěláckém. Určitě si zaslouží nějakou pozornost k Vánocům. A co by eventuálně mohl najít pod vánočním stromkem?

Něco moderního

Chtěl by brácha koupit nový noťas, tablet nebo stolní počítač? Možná právě tohle by ho udělalo nejšťastnějším na světě, ale zrovna nemusíte mít tolik peněz, abyste uspokojili jeho touhy. Přesto nemusíte pro nápady chodit nikam daleko. USB disk se vždycky hodí, zrovna tak jako náhradní klávesnice, reproduktory nebo nějaká výkonná myš. PC myši mají nápadité designy. Objevíte modely s vyobrazením fotbalových klubů, ženských křivek nebo s plovoucí rybkou uvnitř. Dokonce i diamantová počítačová myš se může stát bratrovou společnicí.

K zahnání nudy

Nuda je nepříjemná a postarat se o její vymazání z bráchova života bude určitě skvělý nápad! Určitě dobře víte, jakou hudbu poslouchá bratr, takže mu klidně kupte vstupenky na koncert oblíbené skupiny nebo interpreta. Vstupenky nejsou levnou záležitostí a určitě mu uděláte radost tímto hodnotným dárkem – ke snadnému vyřízení poslouží třeba online předprodeje vstupenek. Na toaletě člověk prosedí mnoho minut denně. Golf na WC umí zpříjemnit zdejší čekání a bráchovi se dostane do rukou napodobenina golfového greenu, kde si zahraje s golfovou holí a míčkem.

Šokujte, překvapte!

Šok nebo překvapení? Každý bratr se k tomu postaví jinak – stačí mu darovat tetované rukávy a uvidíte, co se stane s jeho výrazem v obličeji. Tetované rukávy jsou hitem v módních doplňcích. Možná se už brácha chystal podstoupit nějaké tetování, ale nakonec se vzdal. Tetované rukávy jsou udělány tak, že umí perfektně napodobit skutečné tetování. Jedná se o speciální návleky na ruku, které jsou vyrobeny z textilu a co nejvěrohodněji napodobují lidskou kůži. Výhodou je, že jde o elastické rukávy, které se dají navléknout na různé rozměry rukou. Dopřát si je mohou zájemci bez rozdílu věku.

Něco praktického pro pracanty

Po Vánocích už bude jenom skok do nového roku. Což takhle pořídit diář? Můžete zvolit nějakou levnou variantu jako doplnění k jinému dárku, ale také se lze vrhnout do luxusních diářů, které ocení každý náročný muž. Kožené diáře seženete v různých barevných variantách. kromě klasické černé a hnědé letí tyrkysová. Napodobenina safari vzhledu nebo ještěrčí kůže určitě udělá patřičný dojem. Určitě nic nezkazíte, když se rovnou porozhlédnete po sortimentu z nových kolekcí pánských aktovek. Ručně zpracované kožené aktovky zajistí stoprocentní spokojenost, ale při výběru je potřeba se ujistit, jestli na to máte – podobné věcičky vyjdou i na deseti tisíce korun. Ale jak se říká, vše drahé má své levné dvojče – stačí hledat a určitě najdete podobné varianty.


   Podobné články:
Vytisknout Vytisknout

Napsat komentář