- Kouzelné Vánoce- Největší vánoční magazín - https://kouzelnevanoce.cz -

Kam vyrazit na vánoční trhy

Tradice vánočních trhů sahají do daleké historie. Ty nejslavnější místa se mohou pochlubit i více než 700-ti letou tradicí. I u nás se po jisté odmlce již celkem úspěšně obnovila tradice vánočních trhů, které nyní naleznete v každém větším městě.

Vánoční trhy nejsou jen dalším místem pro nákup dárků, ale také místem, kde se lidé scházejí kvůli zábavě a dobrému pití. Tradiční vánoční trhy se mohou pochlubit bohatým zábavným a kreativním programem. Rádi byste se na nějaký takový trh vydali, ale nevíte kam? Přinášíme vám několik tipů, které by vás mohly zaujmout.

Tato ochutnávka vánočních trhů pro rok 2013 jistě není kompletní a vy se můžete těšit i na další vánoční trhy s bohatým programem, workshopy a nabídkou zajímavých potravin a dárků. Pokud byste chtěli zažít něco netradičního, či nakouknout pod pokličku, jak to chodí o Vánocích ve světě, není nic jednoduššího, než se v tomto období vydat na nějaký výlet do zahraničí a poznat jejich vlastní vánoční trhy. O tom vám ostatně Kouzelnevanoce.cz přinesou další informace, ale to zase v jiném článku – Vánoční trhy 2013 – zahraničí.