Vánoce budou již za:

Get Adobe Flash player

Kdy je nejvýhodnější nakupovat vánoční dárky?

Nejkrásnější svátky v roce – Vánoce se blíží mílovými kroky. Do jejich opravdového propuknutí zbývá bezmála ještě 12 dnů. To pravé předvánoční šílenství v nákupních centrech již však naplno propuklo. Pokud i vy bezcílně bloumáte regály obchodů ve snaze objevit něco, co by se zalíbilo vaší drahé polovičce, jistě vás bude zajímat, kdy je nakupování vánočních dárků bezkonkurenčně nejvýhodnější. Máme pro vás několik tipů, díky kterým můžete na nákupech ušetřit třeba i tisíce korun.

 

Máte počítač s připojením na internet?

Pokud jde předvánoční šílenství zcela mimo vás, a proto vás rozhodně před Vánoci nikdo „nenačapá“ s přeplněným košíkem vánočního zboží a dárků uprostřed obchodního centra, pak zajisté nakupujete na internetu. Této možnosti dává přednost stále více lidí a důvodů mají hned několik. Nejen, že mohou nakupovat pěkně z pohodlí svého domova v kteroukoli denní či noční hodinu, také se vyvarují dlouhých front u pokladen a nervózních zákazníků. Ceny v internetových e-shopech jsou také mnohdy značně nižší, než ceny v klasických kamenných obchodech. Zboží je vám navíc často dovezeno až ke dveřím bytu.

Využijte předvánočních slev a výprodejů

Mnoho prodejců láká své zákazníky na předvánoční slevy, které mnohdy dosahují i desítek procent. Využijte těchto slev a nebojte se popustit uzdu své fantazii i peněžence. Výhodné nabídky se týkají zejména elektroniky, kosmetiky a parfémů. K nákupu využijte také pravidelnou akci „Černý pátek“ (začíná vždy na konci listopadu, den po dnu díkůvzdání), do které se e-shopy České republiky zapojily poměrně nedávno. Oficiálně se jedná o den či víkend, během kterého nakoupíte zboží za ceny, s nimiž se během roku jen tak nesetkáte. Slevy mnohdy atakují i hranici 80 procent!

23. a 24. prosince

Ačkoli to zní bláznivě, právě během těchto dvou dnů můžete ušetřit nejvíce. Zvláště, pokud jste nalezli zalíbení v kosmetických balíčcích. Jejich cena je totiž během těchto dvou dnů na své polovině. Poslední balíčky jsou pak prodány za několik málo korun. To samé platí také o nejrůznějších vánočních dekoracích, mašličkách nebo balících papírech. Ačkoli hrozí, že si při nakukování užijete notnou dávku adrenalinu, výsledek a zejména účtenka za to určitě stojí.

Atraktivní povánoční a novoroční výprodeje

Zní to absurdně, viďte? Nicméně právě během povánočních a novoročních výprodejů jsou nákupy čehokoli bezkonkurenčně nejvýhodnější. Je pochopitelné, že nakoupené věci asi nedáte svým blízkým při příležitosti oslav Nového roku, nicméně proč se s dostatečným předstihem „nepředzásobit“ na Vánoce 2015? Dárky – máme na mysli zejména elektroniku či oblečení, si však uschovejte na místo, kde je během následujícího roku najdete. Není nic šílenějšího, než při generálním úklidu, rekonstrukci nebo malování objevovat dárky rok či dva staré, kterými jste chtěli potěšit své nejbližší, ale jednoduše jste je za nic na světě nemohli v tu pravou chvíli najít.


   Podobné články:
Vytisknout Vytisknout

Napsat komentář