Vánoce budou již za:

Get Adobe Flash player

Kouzelné vánoční dárky pro dědečka

Také máte úžasného dědečka, ale s dárky je to kříž? Vánoční dárky pro dědečka dávají pořádně zabrat každý rok v nejedné rodině.Kouzelnevanoce.cz přináší všem, kterým došla inspirace několik zajímavých nápadů, jak o letošních Vánocích potěšit vlastního dědečka.

Pro dlouhou vitalitu

Rok od roku dárky pro vitalitu získávají na čím dál větší oblibě. Takovéto dárky mohou naznačit dědečkovi, jak vám na něm záleží a také mu mohou pomoci se svízelným zdravotním problémem, jehož řešení je finančně nákladné. Přípravky pro zdraví však nemusí vždy představovat nějaké nadstandardní léčiva, potravinové doplňky, či vitamíny, může jít i o speciální péči o vlasy, ekokosmetiku anebo zdravou výživu.

Vánoční dárky pro aktivního dědečka

Je váš dědeček plný elánu a nikdo by mu tipoval jeho věk? Tak ten nejspíš nebude potřebovat ještě více doplnit svou energii nějakými podpůrnými prostředky. Zkuste to tedy jinak, dopřejte mu nějaké nevšední zážitky. O čem vždycky snil? O letu balónem, být vedle pilota? Vyzkoušet si něco jinak bláznivého a adrenalinového? Proč mu to nedopřát, vždyť tyto vánoční dárky jsou všeobecně velice oblíbené.

Pro dědečky sportovce

Pokud má váš dědeček aktivní, či pasivní slabost pro nějaký sport, máte vlastně vyhráno. Nadšenému sportovci se dá zcela snadno zavděčit čímkoli, co se týká sportu. Mohou to být lístky na nějaké utkání, kniha aneb nějaké sportovní potřeby, sportovní taška, či sportovní oblečení, to vše každého sportovce prostě potěší.

Vánoční dárky pro dědečka, který příliš pracuje

Najít ty pravé vánoční dárky pro dědečka, který příliš pracuje, nemusí být vůbec jednoduché. Nakonec i zde jsou přeci jen nějaké možnosti, buď takovému dědečkovi darujete něco, co se mu bude hodit k práci anebo naopak něco, co jej od práce alespoň na chvíli odpoutá. Pracuje váš dědeček s lidmi, popíše spoustu papíru a má slabost pro psací potřeby? Pak jej můžete překvapit luxusním peremChcete dědečkovi naznačit, že byste s ním rádi strávili více času? Zkuste to s pěknými hodinkami. Jistou tradicí může být i darování originální kravaty, kterých není nikdy dost. Chcete, aby se váš dědeček více šetřil a s pracovním nasazením to již tolik nepřeháněl? A co tak jej překvapit a pozvat jej na společnou rodinnou dovolenouNetradiční vánoční dárky pro dědečka představují i jiné relaxační dárky, jako wellness pobyt, návštěva pivních lázní anebo darování nějakých léčivých vánočních dárků, které podpoří jeho doposud zanedbávanou relaxaci a regeneraci.

Tradiční vánoční dárky pro dědečka

Mezi tradiční dárky pro dědečka patří dnes bezesporu darování kravaty, kterou užije každý muž, byť by ji nepotřeboval nutně do práce k obleku. Jaké jsou další tradiční vánoční dárky pro dědečka? Určitě se mezi ně řadí oblečení, a pak také kosmetikaI když se jedná o tradiční dárky, neznamená to, že by to musely být nudné vánoční dárky. Pěkná košile, či zajímavé tričko vždy potěší a je jedno zda se jedná o dospělého, či dítě, muže anebo ženu.

Netradiční vánoční dárky pro dědečka

Netradiční vánoční dárky pro dědečka může být třeba láhev nějakého dobrého a kvalitního alkoholu. Nemusíte se hned bát, že by to něco nasvědčovalo. Kvalitní alkohol vždy patřil k velice vyhledávaným dárkům, protože sami si je koupit netroufali. Dopřejte svému dědečkovi vychutnat si skutečnou kvalitu a dopřejte mu to, co má rád. Vánoční dárky pro dědečka nás trápí nejvíce proto, že zapomínáme brát v úvahu, že dědeček je hlavně a především muž. Kdybyste se na něj dívali hned od počátku jako na muže, napadlo by vás ihned více možností. Takto se pod pojmem dědeček vyjeví stáří, bačkory a kanape. Dnešní dědečkové jsou přitom vitální a velice aktivní.


   Podobné články:
Vytisknout Vytisknout

Napsat komentář