Vánoce budou již za:

Get Adobe Flash player

Kouzelné vánoční dárky pro muže

Muži si svůj život umí pořádně vychutnat. Vánoční dárky pro muže by tedy v každém případě měly být originální a zábavné. Současné muže můžeme všeobecně rozdělit do několika skupin: kutilové, „ajťáci“ (čili maniaci do počítačů, her a všeho s tím spjatého), milovníci rychlých kol, hypochondři, workoholici, sportovci, profesoři, knihomolové, dobrodruzi a moderní muž 21. století. Předem se omlouváme, pokud jsme nějakým nedopatřením na nějaký prototyp zapomenuli a zrovna vy jej doma máte. Všechny tyto typy se mohou vyskytovat jednotlivě, ale není vyloučeno, aby se i navzájem kombinovali. K tomu všemu jsou to prostě muži, takže víno (případně nějaký jiný alkohol), ženy (a vše, co je s tím spjato) a zpěv (alespoň v koupelně) v jakémkoliv množství. Podle tohoto rozčlenění pak můžeme mnohem snáze hledat nějaké ty nápady a inspiraci pro vánoční dárky pro muže. Kouzelnevanoce.cz se na všechny tyto muže zaměřilo a přinášíme vám několik tipů na vánoční dárky pro muže.

Workoholici

Nešvar jednadvacátého století. Řada českých mužů se nechala pohltit svou prací a kariérou, možná proto, že je to prostě baví a třeba i proto, že jsou prostě ve svém oboru výjimeční a tím pádem i nepostradatelní. Těmto mužům bývá celkem obtížné hledat nějaké netradiční dárky, nejvíce je obvykle potěší vánoční dárky, které mají alespoň něco dočinění s prací.Nevíte, co jim koupit k letošním Vánocům? Zde jsou naše tipy:

Hypochondři

Běda jestli byste to o nich řekli nahlas, ale všechny ty ženy, které je doma mají, jasně ví o kom je řeč. Na teploměr se dívají jako na zbraň hromadného ničení, rýmu považují za nemoc, na kterou se umírá a odběr krve považují za krvelačnou scénu jakoby vystřiženou z válečného sci – fi filmu. I když to s nimi však není vždy jednoduché, máme je pro jiné vlastnosti rádi. A tak nad jejich slabinou prostě přivíráme oči.Ostatně v období Vánoc je právě ta jejich slabost (obava z nemoci) i skvělým záchytným bodem k pořízení jedinečných a úžasných dárků, které právě oni nejvíce ocení. Jedná se například o:

Dobrodruzi

Nejen dobrodruzi mají rádi různé netradiční zážitky. Darování nevšedních zážitků náleží mezi oblíbené vánoční dárky pro muže a jsou naprostým hitem jednadvacátého století.Možnosti nevšedních zážitků se netýkají pouze adrenalinu, ale i různých kurzů, pivních lázní, zkoušky různých zaměstnání a tak dále.  Dobrodružné povahy tedy k Vánocům uvítají dárky jako:

Moderní muži

Moderní muži jednadvacátého století o sebe dbají, rádi se oblékají a ani kosmetika není pro ně cizí. Moderní muži vědí, že smrdět jako dveře od chlíva je dávno pasé. Aby si získali přízeň žen, musí nejprve projít koupelnou. Výběr dárků pro tyto muže je celkem snadný, jde především o:

Sportovci

Muži, kteří žijí sportem, obvykle dbají na zdravý životní styl a mají rádi sportovní oblečení. Vánoční dárky pro muže tohoto kalibru by tedy měla být zábava. Potěší je totiž téměř vše. Jaké jsou tedy ideální dárkypro sportovce?

Muži vzati všeobecně

Vánoční dárky pro muže, které bychom mohli vybrat ze všeobecného průměru? To asi nebude jednoduché. Nakonec však po zralém uvážení mámě pro vás i několik všeobecných typů. Mezi tradiční dárky již po několik desítek let spodní prádlo. Hledáte něco více neotřelého? Zkuste to přes to víno a pořiďte svým mužům nějakou tu lahvinku skutečně kvalitního alkoholu. Všeobecně vzato vězte, že vánoční dárky pro muže nemusí ani příliš mnoho stát, aby byly úžasné. Důležité je, aby vánoční dárky muže zaujaly a pokud možno i pobavily.


   Podobné články:
Vytisknout Vytisknout

Napsat komentář