Vánoce budou již za:

Get Adobe Flash player

Kouzelné vánoční dárky pro tátu

Dárky pro tátu mohou být pěkně záludným oříškem. Tátové jsou tzv. muži na pomezí, tj. v nejlepších letech. Takoví muži už mají něco za sebou a ví, co od života chtějí, také si již vybudovali svou kariéru a mají nějaké to místo ve společnosti, kromě toho také vytvořili nějaký ten domov. Nalézt vánoční dárek pro tátu bývá proto těžké. Nepřispívá k tomu ani skutečnost, že se muži dívají na dárky poněkud jiným způsobem než ženy.

Malí velcí muži

Je jedno kolik jim je a jak velký post v práci vykonávají, ať se to ženám líbí, či nelíbí, muži budou vždy malí velcí muži. Dospělák s duší kluka. A takoví muži si rádi hrají, užívají si svého života plnými doušky a milují nevšední zážitky. Proč toho tedy nevyužít a nevybírat podle toho i vánoční dárky pro tátu?

Netradiční dárky pro tátu

Jaké jsou netradiční dárky pro tátu? Mohou to být ty nejrůznější zážitky (skok padákem, rafting, projížďka v tanku a podobně), ale mohou to být i různé vychytávky – tzv. gadgets, které jsou doopravdy úžasné dárky nejen pro svou vtipnost.  Netradiční vánoční dárky pro tátu jsou vesměs všechny, které se neopakují rok, co rok. Jsou to vánoční dárky, které se hned tak nevidí. Už vás něco napadá? Pokud ne, zkuste se porozhlédnout po portále Kouzelnevanoce.cz, třeba na něco natrefíte.

Tradiční dárky pro tátu

Pod tradičními dárky pro tátu si vybavím éru, kdy můj táta jásal nad důchodkami. Tato apartní obuv bývala v jisté době naprostým ternem, nic pohodlnějšího a teplejšího snad nebylo. Doopravdy to není z dob, kdy po zemi skákali lidi jako opice, je to z doby cirka před dvaceti lety, kdy byl můj tatínek vlastně v mém věku. Umíte si představit, co vám dnes řekli tátové, kdybyste jim pod stromeček nadělili důchodky? Toto doopravdy není ten nejlepší nápad na vánoční dárky pro tátu. Tradiční dárky jsou dnes prostě jiné. Mezi starou dobrou klasiku se dnes řadí kravatyspodní prádlo, či oblečení.

Kosmetika pro muže

Myslíte si, že darovat tátovi kosmetiku je nesmysl? A proč? Kosmetika pro muže může být náhodou skvělým dárkem, který předčí všechny ostatní vánoční dárky pro tátu. Dnešní muži o sebe více pečují a na trhu je také proto více dostupných přípravků, než tomu bylo dříve. Ještě před pár lety byste si mohly vybrat tak maximálně z deodorantu, antiperspirantu, mýdla, vody po holení a případné ještě mezi nějakými parfémy, dnes je tomu již naštěstí jinak. Mimo tyto vyjmenované přípravky jsou na trhu i kvalitní přípravky pro péči o vlasy, o pleť a pokožku (protože odborníci zjistili, že muži mají zcela jinou pokožku než ženy a tudíž potřebují zcela jiné přípravky), tělovou kosmetiku, profesionální barvy na vlasy vytvořené speciálně pro muže atd.

Pro zdraví

Péče o sebe má velice pozitivní vliv na zdraví. Pro zdraví však můžete udělat i ještě něco jiného. Skvělými vánočními dárky pro tátu jsou nejen různé potravinové doplňky a vitamíny, ale také možnost nějakého relaxačního pobytu, dovolené anebo nevšedního zážitku.To vše samozřejmě podle tátovy povahy. Co myslíte, že by říkal na nevšední zážitky, třeba jako pobyt v pivních lázních anebo na originální výlet spojený s návštěvou nějakého fotbalového utkání? Ano, i to je dnes možné zrealizovat.

Pro věčně pracujícího tátu

Pro věčně pracujícího tátu byste mohli vymyslet nějakou originální dovolenou, jistě to bude úžasný dárek. Jestli si však až takovou investici nemůžete dovolit, porozhlédněte se po něčem přijatelnějším. Co byste říkali třeba, kdyby se mezi vánočními dárky pro tátu objevila nějaká ta lahvinka kvalitního alkoholu? Znáte to, i muži mají své chvíle, které stojí za to si vychutnat. Alkohol patří k velmi oblíbeným vánočním dárkům určených nejen pro tátu.


   Podobné články:
Vytisknout Vytisknout

Napsat komentář