Vánoce budou již za:

Get Adobe Flash player

Kouzelný vánoční dárek pro kamaráda

Víte, jak by měl vypadat vánoční dárek pro kamaráda? Vánoční dárek pro kamaráda obvykle hledáme podle toho, kolik kamarádovi je a jaké k tomu máme finanční prostředky. Všeobecně vzato dárek pro kamaráda nebývají tak nákladné, jako vánoční dárky pro členy rodiny. Dárek pro kamaráda může být troufalejší, vždyť s kamarádem máme celou řadu společných zážitků. Dárky pro kamaráda by tedy měly být nápadité, originální a vtipné. Vůbec se nemusíte bát a můžete zkusit nějaké vychytávky, či nějakou recesi.  Ideální vánoční dárek pro kamaráda může být pěkný úlet, crazy dárek anebo netradiční dárek, který vás ještě více spojí ve vašich společných prožitcích.

Crazy dárek

Vánoční dárek pro kamaráda může být crazy, a proto se mu můžete pod vánoční stromeček klidně pořídit nějakou netradiční a veselou plyšovou hračku. Můžete mu do balíčku napsat vzkaz, že se jedná o talisman pro štěstí.

Inteligentní plastelína

Inteligentní plastelína je skvělým dárkem nejen pro kamarády, ale i pro děti, sourozence, kolegy v práci a klidně i pro vaše dědečky. Nevíte, co je inteligentní plastelína? Zkuste si přečíst článek: „Originální dárek nejen pro kamaráda“, tam o téhle skvělé interaktivní věcičce naleznete mnohem více.

Alkohol

Ano, byť by se to možná nezdálo, i alkohol může být stylovým vánočním dárkem. Pití alkoholu nemusí být pokaždé spojeno s alkoholismem. Alkohol jako dárek totiž představuje darování nějaké jedinečné láhve s kvalitním obsahem. Může se jednat o archivní víno, kvalitní whisky, či třeba dobře pálenou hruškovici od předního evropského výrobce. Tyto dárky jsou degustační a na vychutnání si nějaké dobré lahvince alkoholu při vhodné příležitosti, není přece nic špatného.

Oblečení

Ohrnujete nos, že to přeci není nic neotřelého? Ovšem, pokud koupíte oblečení na tržnici anebo obchodním centru, tak to rozhodně nic dech beroucího není. Zkuste svému kamarádovi pořídit něco jedinečného, tím může být dost dobře originálně potištěné tričko. Víte, že existují firmy, které vám vyrobí tričko podle vašich představ? Více se o tom dozvíte v našem článku o nejmodernější technice tisku na textil – sítotisku. Pro více informací navštivte článek: „Hit letošních Vánoc: sítotisk“.

Kosmetika

Vše pro krásu a zdraví je všeobecně oblíbeným a tradičním dárkem. Kamarádi mají častokrát větší přehled o tom jakou kosmetiku a parfémy užívají, než celá rodina. Darování nejrůznější kosmetiky, je tedy pro ně jistou představou o ideálním dárku. Skvělé je, že kamarádovi nemusíte darovat hned celý dárkový koš kosmetiky, postačí jen nějaká drobnost, ale i ta dokáže potěšit.

Zážitky

Mezi skutečně netradiční, leč v poslední době velice oblíbené a vyhledávané dárky (a to nejen k Vánocům) jsou zážitky. Realizace jakéhokoliv zážitkového dárku je skutečně skvělý vánoční dárek pro kamaráda, protože si jej můžete vychutnat společně anebo mu můžete dopřát splnění jeho tajného snu. Zážitkové agentury nabízí velice rozsáhlou nabídku těch nejrůznějších zážitků. Vybere si zde tedy doopravdy každý, i ten, který zrovna adrenalinové prožitky nemusí.

Kde nakupovat dárky pro kamaráda?

Tak jako i jiné dárky, můžete dárky nakupovat zcela běžně v kamenných obchodech, kde se budete prodírat davy. Při nakupování v kamenných obchodech je člověk vystaven omezené nabídce sortimentu a je zcela reálné, že podobnou věc díky jednotným akcím a slevám bude mít pod stromečkem polovina českého národa. Jestli se chcete vyhnout davům a rádi byste měli mnohem větší výběr, zkuste nakupovat vánoční dárky prostřednictvím internetu. V současné době už máte z čeho vybírat. Existuje celá řada eshopů a není vůbec žádný problém objednat si dárek i z druhé strany republiky. Doručovatelé vám dárek doručí až přímo domů během několika dnů. To vše ještě k tomu z pohodlí vašeho domova.


   Podobné články:
Vytisknout Vytisknout

Napsat komentář