Vánoce budou již za:

Get Adobe Flash player

Láska nebeská

Film, který musíte vidět. Ano, sem se řadí film Láska nebeská. Celý film je sestříhán z celé řady příběhů, životů, kam máte možnost nakouknout. Láska nebeská je film, který vás nenechá bez odezvy.

Film plný paradoxů, kde není nechán napospas doslova nikdo. Ve filmu je ukázáno, že láska a její peripetie se týkají bez milosti každého z nás. Všude, kde vnikne láska, udělá chaos a obrátí vše nohama vzhůru, a i když láska umí být komická, bolestná, pošetilá i smutná, je prostě veskrze nádherná.

Láska nebeská je natočena v obdobném stylu jako Čtyři svatby a jeden pohřeb anebo Notting Hill. Je zde bravurně ukázáno, že láska so nevybírá a že také láska kvete v každém věku. Láska je důležitá a je jedno, jestli je člověk malý velký, štíhlý, či tlustý, bohatý anebo chudý. Každý z nás nechce být sám a každý z nás toužíme po nějakém objetí. O to více ještě o Vánocích.

Láska nebeská je láskyplný film, který se promítá po celém světě a stal se po prvním odvysílání symbolem Vánoc. Vzpomeňte si na své vlastní příběhy lásky a prožijte krásné Vánoce.

Naše hodnocení filmu: 10/10

O filmu:

Romantická komedie, která je místy i celkem slušné drama.

Film byl vyroben v koprodukci Velké Británie a Usa v roce 2003.

Délka filmu: 135 minut

Režie: Richard Cures

Hudba: Craig Amstrong

Hrají: Bill Nighy, Gregor Fisher, Colin Firth, Sienna Guilloy, Liam Neeson, Emma Thompson, Iris Marshall, Heike Makatsch, Martin Freeman, Chiwetel Ejiofor, Andrew Lincoln, Keira Knightley, Hugh Grant, Martine McCutcheon, Laura Linney, Julia Davis, Abdul Salis, Edward Hardwicke, Thomas Sangsterm Alan Rickman, Rodrigo Santoro a další.


   Podobné články:
Vytisknout Vytisknout

Napsat komentář