Vánoce budou již za:

Get Adobe Flash player

Nebuďte bastardi!

– Překvapte kamaráda pěkným trikem

Hledáte nějaký originální a cenově dostupný dárek? No, to v dnešní době asi není zrovna nejjednodušší. I když se třeba zdá, že tato situace nemá žádné řešení, my jej možná máme…

Velkým hitem, a to nejen u nás, ale i jinde ve světě jsou nejrůznější design trička. Mohou být ručně malovaná, což nejspíš chce šikovné ruce anebo pěkně naditou peněženku, či vytvořena profíky.

Trička s potiskem

Ano, jedná se o originální trika s potiskem. Tyto potisky jsou dnes na velice vysoké úrovni a díky moderní technologii je možné si na triko vytisknout dá se říct cokoliv. Vybrat si musíte jen tu správnou firmu, která se potiskem zabývá, jako například Bastard.cz a vybrat si ten správný motiv.

Motiv si můžete vytvořit sami, nebo to nechat na profících, případně si vybrat z již hotových návrhů. Možností je tedy hned několik a je jen na vás, který by vám nejlépe vyhovoval. Bastard.cz vám nabízí trička a mikiny s vlastním navrženým designem.

Bastard.cz

Bastard představují nabídku vtipných a originálních triček, mikin a spodního prádla s potiskem. Vybrat si tu tedy můžete originální dárek jak pro kamarády, tak i pro přítelkyni, či pro přítele.  Originálním potiskem určitě nepohrdnou ani děti a sourozenci. Bonusem jsou originální placky. V případě, že si nevíte rady s výběrem, máte možnost darovat dárkové poukazy.

Klikněte na obrázek níže pro navštívení internetového obchodu:

 


   Podobné články:
Vytisknout Vytisknout

Napsat komentář