Vánoce budou již za:

Get Adobe Flash player

Nejhorší a nejlepší dárky k Vánocům, které lze dostat

Znáte ten překrásný pocit, kdy rodina sedí u vánočního stromečku a jeden z přítomných zavýská radostí, protože právě rozbalený dárek je právě tím, po čem tolik toužil? Anebo naopak. Už jste někdy předstírali při rozdávání dárků radost čistě ze zdvořilosti, ale v duchu jste byli zklamaní z toho, že se vám dárek vůbec nelíbí, že se dárce vůbec netrefil do vašeho vkusu a že se musíte hodně snažit, aby na vás zklamání nebylo vidět? Pojďme se podívat na nejlepší a nejhorší dárky, jaké můžeme k Vánocům dostat!

To nejlepší, co Ježíšek donesl

Je těžké říct, co je vlastně tím nejlepším dárkem. Vždy je to totiž něco jiného. To, co jsme si přáli, a blízcí si našich tužeb všimli. To, co si naši blízcí mohou dovolit nám pořídit. To, co nám ušetří práci, oblečení, které nám padne, elektronika, která nám dopřeje fantastické zážitky nebo poukazy na dobrodružné výlety nebo naopak zklidňující masáže a jiné procedury.

Klasikou jsou telefony, tablety a počítače

Neumíme si představit, že by se někdo zlobil, kdyby pod stromečkem našel nový a elegantnější mobilní telefon, perfektní tablet nebo výkonnější počítač. Leda by snad tyto výdobytky moderní technologie neměl rád a nechtěl je používat.

To, co chcete. Ne to, co potřebujete

Prášek na praní je sice praktický dárek, ale obdarovaný by si ho musel pořídit tak jako tak, i kdyby Vánoce nebyly. Nejlepší je proto dostat, co chceme, ne to, co potřebujeme – například šperk, kolem kterého jsme kroužili celé měsíce, ale svědomí nám nedovolilo za něj vydat peníze. Nebo padnoucí stylový kousek oblečení, který se k nám hodí. Také to, co nás ochrání a bližní nám tím dají najevo, že se o nás zdravě bojí – třeba lyžařská helma.

Poukazy a vouchery – trefa do černého

Má někdo z vaší rodiny nebo z vašich přátel rád paintball, chtěl by zkusit motokáry nebo zažít seskok padákem? Není nic jednoduššího, než mu sehnat na vybranou aktivitu voucher a poslat ho, aby si splnil svůj sen. To samé platí i o lázeňských pobytech a speciálních masážích, při nichž si lze fantasticky odpočinout.

     Stejně tak skvělé jsou i poukazy, například ty do obchodů. Jestliže víte, kam chodí vaše kamarádka ráda nakupovat a lovit módní výstřelky, darujte jí poukaz do tohoto obchodu a užijte si její vánoční radost z dárku.

darky

Když to Ježíšek nezvládne

Je mnoho krásných věcí, které nás o Vánocích potěší, ale stejně tak existuje i celá hitparáda dárků, které většinou radost neudělají, i kdyby je rodina či přátelé darovali s tou největší láskou v srdci.

Zvíře – to nejhorší, co může jeden druhému darovat

Dokážeme si jistě představit situaci, kdy dítě touží po psím kamarádovi, a když mu ho přivedete o Štědrém dnu domů, bude zářit ještě hodně dlouho. Na druhou stranu však není vhodné takové překvapení dělat v jakékoli jiné situaci. Pokud se člověka nezeptáte, zvíře mu nekupujte (pokud tedy nepůjde o akvarijní rybičky). Nikdy nevíte, zda se nechystá změnit práci, nenašel si nového koníčka… A vůbec – zda by měl na zvíře dostatek času.

Teplé ponožky, bačkory a zahřívací deka

Ano, kdekdo může namítnout, že kvalitní teplé ponožky jsou v zimě k nezaplacení a zimomřiví televizní diváci zahřívací deku ocení, ale mnozí by si s těmito dárky připadali staře – starší lidé mají potíže s termoregulací, je jim neustále zima, a proto je třeba hýčkat je v teple. O bačkorách ani nemluvíme, zvlášť pokud jde o klasické „důchodky“.

Dárky nejintimnějšího ražení

Jsou dárky, které, když je darujeme, bychom měli předávat v soukromí. Umíte si představit něco trapnějšího, než když zvědavě před celou rodinou rozbalujete krabičku a z ní na vás vykoukne erotická pomůcka?

Vánoce mohou být tak krásné, když se někomu podaří trefit se do našeho vkusu nebo splnit naše tajná přání. Sledujte proto pozorně svou rodinu i své přátele, zjišťujte už během roku, co se jim líbí a co by si přáli. Jen tak se můžete dočkat jejich nepředstírané radosti. 

zdroje obrázků: http://goo.gl/OULGpChttp://goo.gl/4wUuR1


   Podobné články:
Vytisknout Vytisknout

Napsat komentář