Vánoce budou již za:

Get Adobe Flash player

Nenechávejte shánění vánočních dárků na poslední chvíli – začněte již dnes!

Přesto, že kalendář ukazuje konec října, supermarkety jsou zaplněny vánočními kolekcemi, Mikuláši, ale i čokoládovými čerty, kteří netrpělivě čekají v plastových přepravkách na své vysvobození. Ne, opravdu vás nenabádáme k tomu, abyste vzali čokoládové postavičky útokem a pořídili si jich slušnou zásobu, spíše jen chceme poukázat na fakt, že období vánočních svátků se pomalu, ale jistě blíží. Řada z nás nad výběrem dárků pro své nejbližší s největší pravděpodobností ještě ani neuvažovala – a to je chyba! Shánět dárky 23. prosince večer totiž není zrovna nejchytřejší. Tento článek jsme pojali jako takový mini-manuál, který vám poradí, jak vybírat vánoční dárky, které udělají doopravdy radost!

Tip č. 1 – není dárek jako dárek

Pánové tvrdí, že vybírat dárky pro své drahé manželky, partnerky nebo dcerky je nepochybně to nejzapeklitější na vánočních svátcích. A dámy se svorně shodnou na tom, že výběr dárku pro manžela, partnera nebo kamaráda je doslova nadlidským úkonem. Ve své podstatě se však nejedná o tak náročný proces. Stačí pouze pozorně naslouchat přáním a touhám své drahé polovičky a před vánočními svátky se postarat o jejich realizaci.

Tip č. 2 – nejdražší, nerovná se nejlepší

Vánoční dárky nemusí zruinovat vaši peněženku nebo bankovní konto. Nemusíte se kvůli nim ani zadlužovat na následující půlrok. Někdy stačí popustit uzdu své fantazii a vybírat dárky srdcem nikoli objemem peněženky. Ono totiž ne vždy platí, že to, co je nejdražší, udělá obdarovávanému největší radost. Ba právě naopak – obdarovaný si může připadat jako dlužník, který svůj dluh nemůže nikterak uhradit.

Tip č. 3 – vánoční dárky objednávejte s předstihem

Upřednostňujete nakupování v internetových obchodech? Nebaví vás procházet přeplněné nákupní centra ani stát v sáhodlouhých frontách u pokladen? Pak nezapomínejte, že e-shopy zažívají před Vánoci pořádný nápor a denně odesílají i několik desítek balíků. Z tohoto důvodu objednávejte vánoční dárky s předstihem. Jedině tak získáte jistotu, že své nejbližší obdarujete včas.


   Podobné články:
Vytisknout Vytisknout

Napsat komentář