Vánoce budou již za:

Get Adobe Flash player

Netradiční dárky pod stromeček

Vánoční čas je pro většinu z nás symbolem lásky, porozumění a klidu. I když je hodně věcí, které musíme zařídit, aby se ta správná atmosféra podařila, děláme to rádi a s nadšením. Všichni bychom si chtěli užívat Vánoce společně s těmi, kteří jsou nám nejbližší a které máme rádi. A právě pro tu jejich jedinečnost bychom jim chtěli pořídit nějaký opravdu zajímavý a netradiční vánoční dárek.

Vánoce přicházejí – připravte se na ně.

Někdo chodí po obchodech již v létě a nakupuje dárečky.  Někdo vše nechává na poslední chvíli, protože ví, že dnes je možnost nakupovat i na poslední chvíli ať už v klasickém kamenném obchodě či na internetu. Toho využívají většinou muži. Ženy si dělají časovou rezervu, vědí, že je čeká ještě nezbytný vánoční úklid a pečení, aby se návštěvy, které mezi svátky zavítají, cítili příjemně a „jako doma“. Ať už jste muž či žena, můžete i letos využít nabídku zážitkové agentury Esennce.cz, která již šestým rokem připravujeme netradiční dárky formou poukazů na zážitky.

Darujte koupel v pivu.

Každé Vánoce se najde jiný zážitek či zážitky, které se stanou oblíbeným dárkem. V loňském roce byli vyhledávanými zážitky jízdy ve voze Hummer H1 a H2, bungee jumping, pivní lázně a jízdy na okruhu luxusním vozem Ferrari. Pro letošní Vánoce se nabídka opět rozšířila.

Jak jsme se již zmínili, velmi populárním vánočním dárkem se staly koupele v lázni z piva. Je několik měst, kde se tato léčebná procedura dá vyzkoušet. Lokality najdete jak v Čechách, tak na Moravě, najdete je v Praze, v Harrachově, v Táboře, v Chodové Plané u Mariánských lázní, narazíte na ně i v Rožnově pod Radhoštěm, v Bahenci, v Ostravě Zábřeh nebo ve Štramberku.

Jednou z novinek jsou nově otevřené pivní lázně v Plzni. Luxusně zařízené lázně přímo v areálu pivovaru Purkmistr dodají každému dobrou náladu a dopřejí tolik potřebnou relaxaci a odpočinek. Lázeň je připravena z několika přísad. Do základu, což bývá minerální voda, se namíchají chmel, slad, kvasnice, černé pivo. Vše má teplotu kolem 34-36˚C, které umožňuje snadné přijímání látek do těla. Po koupeli si ještě odpočinete na relaxačním lůžku. Důvod není ten, že byste byli po koupeli unavení, ale následná relaxace nechává všechny zázračné a léčivé látky prostoupit do hloubky a tím se zvyšuje účinek. Třešničkou celé procedury je i občerstvení v místní restauraci, kde nabízejí vyloženě pivní pochutiny a to domácí výroby.

Druhým novým místem nabízejícím pivní lázně jsou Karlovy Vary. Zde si můžete užít koupel a následně i noc ve čtyřhvězdičkovém hotelu přímo v centru Karlových Varů. Během koupele v dubové originální vaně můžete neomezeně ochutnávat pivo značky Krušovice. Relaxace zde, stejně jako v Praze, je na slaměném lůžku. Poté si můžete udělat procházku tímto krásným lázeňským městem. S ranním rozbřeskem na Vás čeká vydatná snídaně, která je v ceně balíčku: Víkend v pivních lázních Karlovy Vary (1 noc).

 

Kdo chce, může koupit poukázku na proceduru jak pro jednu osobu, tak i pro dvě osoby a u většiny lokalit je i možnost využít nabídku s ubytováním na 1 noc.

Pokud máte tedy někoho, kdo má rád pivo na všechny způsoby v jakémkoliv podání, určitě jsou pivní lázně dobrým tipem na dárek k Vánocům a neměl by chybět pod stromečkem.


   Podobné články:
Vytisknout Vytisknout

Napsat komentář