Vánoce budou již za:

Get Adobe Flash player

Originální dárek nejen pro kamaráda

Vánoční dárky se nedávají pouze mezi členy rodiny, ale mezi kolegy v práci a kamarády. Obvykle se v těchto případech nejedná o nic velkého, spíše o pozornost, zábavný předmět anebo cílenou osobní drobnost.

Hledáte nějaký originální zábavný dárek k letošním Vánocům? Zkuste to s inteligentní plastelínou anebo s menším mikrobiálním úletem.

Inteligentní plastelína

Plastelína všeobecně oblíbenou hračkou dětí a i dospělé baví hrát si s touhle proměnlivou hmotou a vytvářet neustále nové a zajímavé věci. Plastelína je interaktivní hračka, která vybízí ke kreativitě, rozvoji fantazie a motoriky.

Co je ale inteligentní plastelína? Inteligentní plastelína se od klasické plastelíny liší kvalitou a vlastnostmi. Je to vynález USA. Kromě toho, že toho spoustu umí, je i skvělým prostředkem k odbourání stresu, či k uvolnění zápěstí. Hodí se tedy do kanceláří, ale také i do sanatorií pro lidi s mozkovou mrtvicí, či nějakou jinou poruchou motoriky.

Inteligentní plastelína je dostupná hned v několika variacích – metalická, teplocitlivá, svítící, elektrická, měňavková, základní, magnetická a podobně. S inteligentní plastelínou můžete dělat divy – natahovat jako žvýkačku, skákat jako míč, trhat se jako papír, tříštit se jako porcelán, či měnit barvy. Tuhle plastelínu u nás naleznete například na portále: Plastelina.cz.

Darujte mikroba

Nebojte se, nemáme na mysli nějakého skutečného bacila. GIANT microbec jsou roztomilí trochu ulítlí plyšové hračky, které jsou vytvářeny jako přesné zvětšené kopie těch nejrůznějších baktérií. Vybírat si na Giantmicrobes.cz můžete hned z několika kategorií: zdravotní mikroby, nakažlivé mikroby, vodní mikroby, létající hmyz, ambulantní mikroby, nemocniční mikroby, příšerky, exotické mikroby, epidemie, pohlavní mikroby, tropické mikroby, odborníci atd. Pod každou kategorií naleznete pak přímo jednotlivé zvětšené potvůrky. Nutno říct, že pod mikroskopem vypadají celkem děsivě a mnohdy i odpudivě, v plyšové verzi se jedná o roztomilé a vtipné hračky, se kterými může být pěkná legrace. Jsou skvělým dárkem pro kamarády, ale i pro malé děti, které chceme seznámit s životem pod mikroskopem, bacily a potřebou si mýt ruce a dodržovat hygienu. Mohou být i skvělým pomocníkem tam, kde dítko náchylné k nějaké nemoci. Tato potvůrka mu pomůže se s nemocí lépe vyrovnat a pochopit, co se v jeho těle vlastně děje. Mikroby jsou skvělým a originálním dárkem s mnohoúčelovým využitím nejen k Vánocům. Mikrobi koupíte zde

Pro přechod do internetového obchodu pokračujte zde:


   Podobné články:
Vytisknout Vytisknout

3 Responses to “Originální dárek nejen pro kamaráda”

Napsat komentář