Vánoce budou již za:

Get Adobe Flash player

Originální dárky pod vánoční stromeček

S blížícími se vánočními svátky je otázka výběru vhodného dárku stále aktuálnější. Zapomeňte na domácí pletené ponožky nebo balík kosmetiky a darujte letos jako vánoční dárky něco opravdu originálního. Výběr těch nejzajímavějších dárků jsme pro vás sepsali zde.
Snad každý muž vám potvrdí, že ze všeho nejtěžší je vybrat vhodné dárky pro ženy. Vlastnoručně koupená souprava drahého spodního prádla zdaleka nevyznívá tak úžasně jako před několika lety a navíc je zde problém s nákupem správné velikosti, takže co to tentokrát zkusit trochu jinak? Zabodovat můžete například s ochuceným kvetoucím čajem v dárkovém balení. Už dávno jsou pryč doby, kdy si tento zážitek vychutnali jen opravdoví milovníci orientální kultury! Pro mlsné evropské jazýčky jsou už k dostání například čaje s melounovou či jahodovou příchutí, které se vám navíc v konvici rozvinou v úchvatné květiny.

Ženy (ale nejenom je) také můžete potěšit rostlinou, kterou si sami vypěstují. Je libo bonsaj, chmel, chilli papričky nebo třeba olivy? S pomocí pěstovacího setu můžete bez obav vyznat i lásku, protože vlastnoručně vypěstovaný důkaz vydrží o mnoho déle než obyčejná řezaná květina.

Velmi nápadité a originální dárky lze sehnat také na poli technickém. Máte v rodině maniaka do počítačů? Pak ho určitě potěší luxusní USB myš ve tvaru sportovního auta. Pro dámy se pak obzvláště hodí varianta PC myši posázená lesklými kamínky. Určitě zabodujete také nanopodložkou do auta, která vyřeší věčný problém s odkládáním mobilu na bezpečné a hlavně trvalé místo, protože není nic horšího, než když se v prudké zatáčce nepostradatelný pomocník přesune o dvě přihrádky dál či skončí pod sedadlem. Vlna retro, která v poslední době zaplavuje domácnosti i obchody, přináší další zajímavé vychytávky. Co takhle přikoupit kamarádovi k mobilnímu telefonu praktické retro sluchátko? Vhodné například pro vtípky na pracovišti nebo k udivení kolemjdoucích.

Netradiční dárky si samozřejmě žádají i stylový obal. Nezapomeňte proto zakoupit i necudný balicí papír. Z rubové strany vypadá úplně obyčejně, to pravé překvapení přijde až po rozbalení dárku. A je k sehnání ve variantě jak pro muže, tak i pro ženy.


   Podobné články:
Vytisknout Vytisknout

Napsat komentář