Vánoce budou již za:

Get Adobe Flash player

Originální dopis Ježíškovi – na jeho napsání máte nejvyšší čas!

Originální dopis Ježíškovi – na jeho napsání máte nejvyšší čas!Psali jste jako děti dopis Ježíškovi? Pak k této kouzelné tradici jistě vedete i své potomky. Do Vánoc sice zbývá několik dlouhých dnů, na to aby dítka Ježíškovi prozradila, co by jim letos udělalo pod stromečkem radost, je ovšem nejvyšší čas. Máme pro vás pár tipů, jak takový dopis pro Ježíška napsat a jak to udělat, aby se dostal do těch „správných rukou“.

 

Předlohy na internetu nebo originální psaníčko

Napsat dopis Ježíškovi není nic složitého. Tento úkol zvládnou i ti nejmenší. Pokud jim v tvoření onoho magického seznamu pomůžete, určitě vaši pomoc ocení. Stáhnout vzor dopisu pro Ježíška si ovšem můžete i na internetu. Zde existují jak verze k vytištění, tak online verze, které po vyplnění e-mailové adresy dorazí tam, kam mají. Předlohy pro dopis Ježíškovi ovšem seženete třeba i v papírnictví. Nejkouzelnější je ovšem, pokud dopis napíše dítko z vlastní iniciativy, byť by to bylo třeba na kousek ubrousku.

Jak dopis pro Ježíška napsat?

Dopis pro Ježíška není žádná věda. Stačí použít odpovídající oslovení a připojit seznam toho, co dítku dělá radost. Potomek může připojit také seznam dobrých skutků nebo věcí, na které je letošní rok pyšný a Ježíškovi sdělit třeba i to, co se mu letos nepovedlo. K jeho dobrým skutkům, ale i malým prohřeškům bude určitě při nadělování přihlédnuto.

Kde dopis zanechat?

Obvykle se takový dopis nechává na místě, k němuž má Ježíšek volný přístup. Nejčastěji tedy tuto vánoční korespondenci naleznete za oknem, na venkovní terase či verandě. Dopis ovšem můžeme společně s dítkem zanést třeba po setmění na oblíbené místo, do lesa či na palouček v blízkosti bydliště. Ježíšek se pro něj určitě zastaví.

Ježíšek posílá přání

Pokud chcete mít jistotu, že se dopis dostane do těch správných rukou, pošlete jej Ježíškovi přímo na adresu:

Český Ježíšek

Boží Dar 1

Boží Dar 362 62

Nezapomeňte, že všechna vánoční přání musí mít nalepenou známku a napsanou adresu toho, komu má být doručeno. V prosinci pak přání rozešle Ježíšek adresátům.

Ježíšek není povinen splnit každé přání

Děti si musí uvědomit, že ani Ježíšek není všemocný a nemá neomezené zdroje. Proto je dobré, pokud do svého seznamu zahrnou jak finančně nákladné tak ty nenáročné dárečky. Ježíšek se pak sám rozhodne, které z dětských přání vyplní a které si uschová do zásoby třeba na příští rok.


   Podobné články:
Vytisknout Vytisknout

Napsat komentář