Vánoce budou již za:

Get Adobe Flash player

Originální trička

Koncem října pozvolna začíná vánoční šílenství. I když do Vánoc jsou ještě dva měsíce, může se místy zdát, že času je značný nedostatek. To třeba tehdy, když hledáte nějaký originální neotřelý dárek.

Je to i váš případ? Kouzelnevanoce.cz radí, co kdybyste letos své blízké a kamarády překvapili nějakým zajímavým originálním tričkem potisklým sítotiskem?

Co je sítotisk?

Sítotisk je nejkvalitnější tiskařská metoda, se kterou můžete nejkvalitněji designovat textil. Technik, jak se dá provádět sítotisk je celá řada. Na českém trhu jsou dostupné trička vyráběná ručně, podle šablon anebo s pomocí grafického návrhu počítače a strojovým sítotiskem. Sítotisk je moderní umění, také ale i velmi drahou technikou. Pokud hledáte nějaký originální kousek, leč za přijatelnou cenu, dívejte se na internetu po firmách, které nabízí již hotovou nabídku sortimentu. Jde o to, že hromadný sítotisk vyjde vždy levněji, než sítotisk jednoho jediného trička. Takový internetový obchod s širokou nabídkou již hotových triček, mikin, tílek, trenek a dokonce i kalhotek je například Bastard.cz.

Bastard.cz

Nabízí originální potisky na kvalitních textiliích různých barev a velikostí. K výběru je celá řada pěkných potisků. Vybrat si tak můžete nejen pro kamaráda, ale i pro svého muže, či teenagera. Na portále máte přesný rozpis velikostí uvedené na centimetry. Užijte si své letošní Vánoce s originálním textilem.

Klikněte na obrázek níže pro přechod do internetového obchodu:


   Podobné články:
Vytisknout Vytisknout

Napsat komentář