Vánoce budou již za:

Get Adobe Flash player

Personální knížky pro děti

Hledáte pro své dítě originální dárek? Rádi byste jej nalákali ke knihám? Čtení je pro děti důležité. Čtením si totiž rozvíjí fantazii. Kromě ní se však učí chápat text, což se mu v budoucnosti u řešení nejrůznějších situací (třeba podepisování smluv) bude rozhodně hodit.

Pokud hledáte nějaký interaktivní prostředek, který by mohl dítě zaujmout, přitáhnout ke čtení, zabavit a ještě by se touto cestou něco dozvědělo, pak pro vás Kouzelnevanoce.cz mají tip na zajímavé řešení. Napište svému dítěti knihu, v níž bude hlavní hrdinou…

Vzdáváte to hned ze startu, protože přece nejste žádní spisovatelé a kdo by vám tu knihu také vydal? Je možná, že nejste zrovna žádní Erbenové, či Božena Němcová, ale to neznamená, že byste nemohli svému dítěti svou vlastní knihu ušitou na míru. Tahle možnost tady skutečně je a není nikterak složitá.

Jak vydat dítěti vlastní knihu

V prvé řadě je zapotřebí si na internetu vyhledat portál Já hrdina.cz. Na tomto portálu naleznete snadný návod, jak můžete ze svého dítěte vytvořit hlavního hrdinu nějakého pohádkového příběhu. Samotný příběh si můžete sami vybrat z několika různých možností – Dinosaurus, Joly, Kimuri, O zakleté princezně a statečném princi, Ramand, Tarzan, Tim, ZOO, Havran Tik a cirkus Riko.

Kromě nich si na portálu můžete vybrat třeba i zábavné interaktivní motanice, které děti tolik milují. Pro dospělé může být vtipným vánočním dárkem pořízení knihy Kamásútry, kde můžete svého partnera udělat hlavním hrdinou.

Knížky koupíte zde


   Podobné články:
Vytisknout Vytisknout

One Response to “Personální knížky pro děti”

Napsat komentář