Vánoce budou již za:

Get Adobe Flash player

Pivo dělá pěkná těla

Tomuto heslu dá zajisté zapravdu řada pravidelných pivních štamgastů, kterým se rýsuje obvyklý „pivní pupek“. V tomto případě však nemluvíme ani tak o této fyziologické změně, jako spíše o blahodárných účincích chmele, rašeliny, mandlového oleje, vitaminu B a pivních kvasnic, které jsou ve vysoké koncentraci obsaženy v dárkové pivní kosmetice. Takový dáreček zaručeně potěší všechny milovníky tradičního zlatavého moku s běloskvoucí pěnou na povrchu.

Pivní kosmetika jako lék

Ptáte se, čím vám může být pivní kosmetika nápomocná a jaké jsou její zázračné účinky? V první řadě tyto výrobky obsahují vysoký podíl vitamínu B, který podporuje regeneraci pokožky a mazových žláz a navíc také slouží k prevenci nejrůznějších kožních problémů i alergických reakcí. Součástí pivní kosmetiky je také pivní a rašelinový extrakt, který pokožku tonizuje a detoxikuje. Opojná vůně jednotlivých pivních přípravků zrelaxuje vaše tělo i mysl po náročném pracovním dni a dá vám zapomenout na strasti a starosti každodenního života.

Originální vánoční dárek, který potěší

Nevíte, čím obdarovat dědečka, tatínka nebo přítele? Vybírání dárků pro muže je standardně tím nejobtížnějším úkolem. Pokud však některá z výše jmenovaných osob holduje dobrému pivu, jistě ocení také kvalitní pivní kosmetiku. Pivní sady jsou dodávány v krásné dřevěné nebo papírové krabičce, která zalahodí nejednomu oku. Sadu pivní kosmetiky může tvořit sprchový gel, tekuté mýdlo, pečující šampon a balzám na vlasy, olejová koupel s vysoce relaxačními účinky, nebo hydratační pleťová maska, případně tělové mléko. Jednotlivé výrobky lze samozřejmě koupit také odděleně a vytvořil vlastní pivní sadu, ušitou doslova „na míru“ obdarovávanému. Ne nadarmo se říká, že pivo je lékem na nejrůznější neduhy, v tomto případě to platí dvojnásob!

Pivní kosmetiku koupíte zde


   Podobné články:
Vytisknout Vytisknout

Napsat komentář