Vánoce budou již za:

Get Adobe Flash player

Pojmenujte si hvězdu

Také Vám vrtá hlavou, co vybrat pro své blízké a přátele k blížícím se Vánocům? Máme pro Vás jeden tip, který je jedním z nejoriginálnějších dárků, které vůbec můžete na trhu najít. Proto čtěte dál.

O co se jedná?

Tento originální dárek by se dal přirovnat například ke rčení, že někomu snesete modré z nebe. Je to podobně zdánlivě nereálný čin, avšak opak je pravdou. Díky této dárkové sadě, kterou naleznete v internetovém obchodě uzasne-darky.cz to lze. Abychom Vás nenapínali příliš dlouho, jedná se o sadu s názvem Pojmenujte si hvězdu.

A co tato sada obsahuje?

V balíčku dostanete konkrétní souřadnice Vaší hvězdy, podle kterých si jí můžete na noční obloze vyhledat. Poté si zvolíte jméno hvězdy a následně jí přes internet zaregistrujete v mezinárodním registru. Do 20 dnů vám bude oficiálně oznámeno certifikátem, že bylo jméno vaší hvězdy publikováno v The British Library.

Obsah balíčku:

  • 1x Registrační formulář
  • 1x Potřebné instrukce pro nalezení vaší hvězdy na obloze
  • 1x Dárkový list
  • 1x Český návod s instrukcemi
  • 1x poukaz na 396 bodů do bonusového programu Úžasné Dárky.cz

Chcete-li tedy potěšit opravdu jedinečným a romantickým dárkem, sada Pojmenujte si hvězdu jím beze sporu je. Jako vánoční dárek pro přítele, přítelkyni, manželku, nebo manžela, sestru, nebo bratra je ideální.

Pro přechod do obchodu Úžasné Dárky.cz klikněte zde


   Podobné články:
Vytisknout Vytisknout

Napsat komentář