Vánoce budou již za:

Get Adobe Flash player

Poradíme vám vtipné dárky pro tátu

Máte už pro vaše táty, tatínky a otce pěkné dárky a potřebujete je doplnit nějakou maličkostí? Zaměřte se na výběr vtipného dárku, protože legrace nikdy nezklame a veselost je všude vítaná.

A hlavně, vtipné dárky si sám sobě člověk koupí opravdu málokdy, ale jsou ideální příležitostí k obdarovávání.

Malý velký chovatel

Chovatel nebo spíše pozorovatel? Pořiďte svým tátům domácí mraveniště, které bude bezpečně uložené v krabičce z ochranného akrylátu. Uvnitř se nachází speciální výživný gel pro mravence, zaručující životaschopnost mravenců aspoň na dva až tři měsíce. Ochranný akrylát navíc funguje jako lupa, takže mravenčí osazenstvo je vidět pěkně detailně. Pro mraveniště je nejlepší sehnat větší lesní mravence, což jde Vánocích špatně, ale někdy později určitě nějaké mravence seženete a dárek zkompletujete. Mraveniště jsou k sehnání s nebo bez podsvícení.

Dobrý nebo špatný řidič?

Může se váš otec zařadit mezi dobré nebo spíše mezi ty horší řidiče? Má taťkovo auto sem tam nějaký škrábanec, promáčknutý plech nebo jinou vadu na kráse? Speciální magnetická náplast je naprosto geniální řešení. Jak se něco stane vozidlu, přijde na řadu využití speciálního magnetu v podobě náplasti a poničené auto bude dostatečně zamaskované.

Pozor, bomba!

Vzbouzení dělá někomu trable, možná i vašemu tátovi. Pořídit mu můžete extra bombový budík. Po stránce designové připomíná bombu, ale nejen to, umí se chovat i jako skutečná bomba a probouzí ránou přímo dělovou.

Každý tam musí…

Ano, každý tam musí, ale tentokrát není řeč o žádném onom světě. Mluvíme o WC, toaletě, záchodu nebo jak jste si toto důležité místo soukromě pojmenovali. Taťkovi můžete klidně přibalit nějaký luxusní druh toaleťáku nebo ho podarovat speciálními kousky s vtipným potiskem. Toaletní papír může být potištěn mnoha vtipy, sudoku, karikaturami nebo motivem peněz.


   Podobné články:
Vytisknout Vytisknout

Napsat komentář