Vánoce budou již za:

Get Adobe Flash player

Poznejte elegantní vánoční dárky pro muže

Nezdá se vám, že jsou muži stále více elegantnější? Pochopitelně, jak kdo. Některým mužům je elegance zcela ukradená, druzí se sem tam nechají přemluvit, ale narůstá počet skutečných elegánů, kterých si ženy prostě vždy všímají. Co nadělíte za vánoční dárky mužům, kteří jsou pro vás nějakým způsobem elegantní a zaslouží si dárky ve stejném duchu? Zkuste elektronickou čtečku knih, luxusní pánské hodinky, chytrý telefon nebo ještě chytřejší tablet či meteostanici.

Módní doplněk pro sebevědomé muže

Také v době, kdy si každý snadno zjistí čas na mobilním telefonu, jsou moderní hodinky. Pánské hodinky budou plnit funkci skvělého módního doplňku a dotvoří luxusní outfit každého muže. Nejnovější modely hodinek vypadají na pohled úžasně, ale také umí mnoho věcí – nejen ukazovat čas. Hodinky mohou ukazovat čas několika časových pásem, mají stopky, datumovky, různě barevné nebo svítící ciferníky. Vyrábí se z kvalitních materiálů, doplňují drahými kovy, kamínky nebo sportovním designem.

Meteostanice – praktičtí rádci pro každou domácnost

Vámi vybraný hezký a zároveň praktický dárek může být i meteostanice, kterých na našem trhu najdete hned několik druhů. Meteostanice vypadají už od pohledu pěkně – seženete i různá barevná provedení. Co vlastně umí meteostanice? Zobrazují se zde vnitřní a venkovní teploty, přesný čas, barometrický tlak, vlhkost vzduchu, ale i předpověď počasí. Některé meteostanice jsou vybaveny ukazateli východu a západu Slunce/Měsíce či fází Měsíce, ale také umí měřit rychlost a směr větru, množství dešťových srážek nebo zobrazují fotografie.

Pohodové čtení kdekoliv a kdykoliv

Elektronické čtečky knih jsou sice něco jiného než klasické knihy, ale mnozí si je oblíbily především proto, že uspoří místo v bytě. Jenom v Česku vychází ročně několik tisíc nových titulů knih. Do čtečky se jich rovněž vejdou stovky a přitom se vám pohodlně vejdou třeba do kufříku při svých služebních cestách. V době, kdy se budete nudit, stačí si vybrat oblíbený knižní titul a začíst se. Ke čtečce nezapomeňte obstarat také praktický obal v barvě, kterou má váš muž nejraději. Pouzdra jsou k dostání v mnoha pestrých barvách.

Co by si mohl ještě vás muž přát za dárek? Nezapomeňte mu k dárku přibalit aspoň malé přáníčko, kde mu napíšete něco milého. Určitě ho potěší pár tichých slůvek, i když se třeba vidíte denně…


   Podobné články:
Vytisknout Vytisknout

Napsat komentář