Vánoce budou již za:

Get Adobe Flash player

Předvánoční dárky pro vaše nejbližší

Ačkoli do Vánoc ještě nějaký ten měsíc zbývá, v síti supermarketů na nás již pokukují vánoční podkovy, Mikulášové s čertíky a sem tam zahlédneme i nějakou tu vánoční kolekci. Že si klepete na čelo a myslíte něco o naprostém bláznovství? Většina z nás tak s největší pravděpodobností reaguje. Ti ostatní však již začínají pomalu pošilhávat po dárcích pro své nejbližší. Pokud je to i váš případ, máme pro vás několik zajímavých tipů na předvánoční a vánoční dárky pro tatínky, maminky i malé rošťáky.

Netradiční adventní kalendář

Období adventu je tradičně obdobím čekání. Čtyři neděle mohou být zvláště pro děti doslova nekonečné. A co teprve tatínci, kteří se každoročně těší, až ten předvánoční „blbinec“ skončí? Abyste jim ukrátili chvíle čekání, obdarujte je speciálním adventním kalendářem, ve kterém je bude každý den čekat jejich oblíbené pivko. Takový předvánoční alkoholový dárek ocení každý milovník zlatavého moku. A vsaďte se, že budou litovat toho, že Vánoce přišly tak brzy.

Retro je cool

Co si představíte pod pojmem retro? Staré magnetofonové pásky, gramofony vyhrávající hity dob dávno minulých a v souvislosti s vánoci samozřejmě také několik milých zvyků, na které se v dnešní hi-tech době často zapomíná. A to je přeci škoda. Takové lití olova bylo nejen magickým rituálem, ale také určitou nadějí do budoucna. Hodit by se proto vám nebo vašim nejbližším mohla speciální retro sada na lití olova, která obsahuje vše, co k této kouzelné vánoční tradici potřebujete.

Praktičtí pomocníci předvánočního období

Maminky i babičky mají tradičně před Vánoci plné ruce práce. Proto se jim budou zaručeně hodit možná trošku netradiční, avšak praktičtí pomocníci do kuchyně a to ve formě stylového louskáčku na ořechy – Ořechobuchu nebo speciálního kráječe na jablka. S těmito pomocníky jim půjde pečení cukroví a příprava vánoční tabule pěkně od ruky.

Náš tip: Všechny tyto a spoustu dalších (nejen) vánočních dárků najdete v e-shopu Dobrý dárek.


   Podobné články:
Vytisknout Vytisknout

Napsat komentář