Vánoce budou již za:

Get Adobe Flash player

Pro letošní Vánoce opět bodují zážitky

Za pár dní nás již přivítá prosinec a s ním první adventní víkend. Rozsvítíme svíčku na adventních věncích, někde se již začne s pečením vánočního cukroví. Vždyt´ do Štědrého dne zbývají  jen 3 týdny. Atmosféra je plná vánočních vůní a nálady. Splnit vánoční přání našim milým si přeje každý z nás.  

Potěšit milým dárkem k Vánocům je snadné. Můžete zajít do obchodu vybrat si z nepřeberného množství zboží, které je bud´ potřeba, nebo jsou to drobnosti pro radost.  Dárkové kosmetické balíčky, elektronika, oblečení, hračky – to jsou dárky, které mají své pevné místo pod každým vánočním stromkem.  Existují také vánoční dárky, které ale ne každý a pokaždé dostane. Přitom však mohou vyvolat daleko silnější a trvalejší emoce. Je kategorie dárků, které zanechají vzpomínky, a člověk s nimi získá nezapomenutelný zážitek.

Zážitky jako dárky k Vánocům

Dárkové poukazy jsou dnes vyhledávaným zajímavým osvěžením mezi tradičními dárky. Agentury zabývající se prodejem poukázek na zážitky jsou dohledatelné na internetu. Pokud jste „nevěřící Tomáš“ a bojíte se, že vaše dárkové vouchery nepřijdou včas či si zážitek obdarovaný nakonec nevyužije, pak hledejte firmu s dlouhodobým působením a zázemím. Mezi takové patří zážitková agentura ESENNCE.CZ, má dobré reference od zákazníků a je ověřena APEKem. Ve světě zážitků již působí 6 rokem.

Naše tipy na dárky pro muže

Dnes bychom vám rádi pomohli najít vhodný dárek pro muže. Muži jsou, dle jejich vlastních slov, stále dětmi. Mají rádi zábavu, rozptýlení a legraci. Zkuste je v tom podpořit a dopřejte jim trochu dětské radosti alespoň na Vánoce.  A jaké zážitky jsme vybrali?

 

Nejeden muž sní nebo snil o možnosti si vyzkoušet být pilotem letadla. Splnit tento sen můžete darováním poukázky na simulátor letadla Boeing 737. V nabídce jsou různé programy např. trénink, který se učí při nouzové situaci letounu – zachraňte Boeing 737 nebo  60 minutový program s možností si vyzkoušet přistání v různých destinacích po celém světě. Pokud chcete, aby své nabité vědomosti opravdu zúročil, pak kupte zážitek Letecký simulátor + Pilotem letadla Cessna. Po nácviku na simulátoru se stane druhým pilotem letadla Cessna a bude mít ve svých rukách 20 minut celé letadlo na povel.

 

Každý malý kluk si od mala hraje s autíčky. Všechny druhy aut jsou velkým lákadlem pro každého malého i již velkého „ kluka“. Takže si může zařídit jak luxusní vozy jako je Ferrari nebo Porsche, nebo terénní a vojenská vozidla ( Hummer H2, Humvee, tank T55 či vozidlo vojenské pěchoty BVP) či  si vyzkoušet práci s bagrem v Praze nebo na Vysočině.

 

Pokud je muž sportovního zaměření máme tu několik zajímavých tipů na sportovní zážitky. Moderním a oblíbeným sportem je kitting. Dá se provozovat jak na suchu, tak v zimě na sněhu ( snowkitting) nebo i ve vodě. Určitě nezapomenutelným zážitkem je hra squashe s několikanásobným mistrem ČR Janem Koukalem.  Na to se opravdu nedá zapomenout.

 

Dalším populárním sportem současnosti je golf.  Jsou zde možnosti kurzů pro začátečníky či pro pokročilé. Zážitek se dá zajistit i pro dvě osoby nejednou či se pořídit rovnou i víkendový pobyt s golfem. Krásné prostředí Krkonoš či lázeňského města Poděbrad zajistí dokonalý relaxační pobyt pro aktivní osoby.

Jak nakupujeme dárky dnes

Dříve se na vše musely vystát dlouhé fronty a nabídka zboží byla velmi omezená. Dnes je všechno snadno dostupné a nabídka obrovská. Dnešní nákupy jsou podstatně méně časově náročnější, protože většina zboží se dá objednat přes internet. To platí i pro certifikáty na zážitky. Doručení dárkového poukazu vám pak zajistí zásilkové služby až do domu.  Co se němění při nákupu dárku je to, že by se měly vybírat s myšlenkou na toho, kdo jej má dostat. Zamyslete se, co dotyčný rád dělá, co se mu líbí a o čem často mluví a o čem sní. Jedině pak bude mít dárek ten správný efekt. Stačí jen kliknout na vybraný dárek, třeba zážitek u Esennce.cz a vše je vyřízeno.


   Podobné články:
Vytisknout Vytisknout

Napsat komentář