Vánoce budou již za:

Get Adobe Flash player

Prožijte zábavného Silvestra

Silvestr je nejveselejší den v roce. Zlí jazykové jej označují za nucenou zábavu v jeden daný den, ale není tomu tak. Tradice slavení posledního dne v roce a vítání roku nového má dávnou historii a souvisí s radostí ze života. Kdysi nebylo zas tak jednoduché přežít zimu, a proto si lidé svého života nejen více vážili, ale i užívali. Radujte se proto taky, už víte, jak strávíte letošního Silvestra?

Máte hned několik možností. Silvestr můžete strávit doma u televize, což vás vyjde možná nejlevněji, ale právě zde vzniká ono tvrzení o silvestrovské nudě. Podle výzkumné agentury Factum Invenio, více než tři pětiny tráví Silvestra o samotě anebo maximálně s příbuznými doma. Není to škoda?

Silvestr s přáteli

Další jedna třetina pak volí variantu společného Silvestru s přáteli. I zde však platí, že se o zábavu musíte postarat sami. O tom, kde Silvestra strávíte, rozhodují nejen děti, ale také samozřejmě finanční možnosti a také individuální preference.

Netradiční Silvestr

Netradičně, tedy mimo domov Silvestr stráví pouze jedna třetina z nás. Je to přitom velká škoda, protože na Silvestra se nabízí celá řada možností. Silvestr mimo domov si přitom nemusí užít jen ti nejbohatší. Pokud byste však chtěli letos prožít poněkud nevšední silvestr, máte na jeho zajištění poslední čas.

Kde prožít letošní Silvestr?

  • Máte spoustu možností, kde prožít letošní Silvestr (a je jedno jestli o samotě, s rodinou, či přáteli). Silvestr na horách patří k velice oblíbeným mimo domovským Silvestrům. Kromě zajímavého programu totiž nabízí i možnost lyžování a dalšího sportovního vyžití. Silvestr však nemusíte strávit pouze na horách…
  • Letošním hitem jsou lázeňské a wellness pobyty, které jsou doplněné o zajímavý silvestrovský a novoroční program. Můžete si tak své volno plně vychutnat, nabrat sílu a vypadnout ze stereotypní a poněkud nudné každoroční zábavy.
  • Netradiční silvestr můžete prožít i na na nevšedních výletech, které některé české hrady a zámky pro milovníky historie v období Vánoc a Nového roku nabízí.
  • Další možností, jak strávit Silvestr, jsou nejrůznější zahraniční pobyty. Takovýto Silvestr může být doopravdy nevšední, dobrodružný i romantický. Máte šanci vyhnout se typicky českému gaučovému slavení a prožít něco, na co se hned tak nezapomíná. Toto období je ideální pro dovolenou v Egyptě, ale i jinde. Nechte se strhnout touto výjimečnou atmosférou a poznejte, jak se slaví konec v roku ve vaší oblíbené zemi. Nevšední silvestr můžete prožít v Paříži, Německu, ale třeba také v Thajsku. Inspirujte se nabídkami cestovních kanceláří, nabídka je doopravdy široká.

   Podobné články:
Vytisknout Vytisknout

Napsat komentář