Vánoce budou již za:

Get Adobe Flash player

Skvělé 3 tipy na vánoční dárky pro mámu

Mámy, maminky, maminečky, mamky – je úplně jedno, jak jim říkáte, ale určitě na ně nezapomeňte s pěkným vánočním dárkem! Maminky jsou ve skutečnosti nenáročné a určitě je potěší každá maličkost. Ovšem, pokud jim chcete udělat letos radost s něčím originálním, zkuste vybrat z našich tipů.

Relaxace a hýčkání pro mámu

Předvánoční shon si vždy vybere svou daň. Správné hospodyňky pečou cukroví, vymýšlí sváteční menu, výzdobu, shánějí dárky, maličkosti na ozdobení místností, uklízí každý kout v bytě nebo v domě. Není divu, že jakmile se objeví Štědrý den, nezbývá maminkám mnoho sil, i když se snaží stále usmívat a rozdávat správnou rodinnou pohodu. Věřte, že žádná žena nepohrdne nějakým relaxačním pobytem. Pokud se vám nepodaří darovat pobyt už na vánoční čas, leden je také dobrou příležitostí. Klidně jim zajistěte pár dní kdesi v lázních, kde na ně bude čekat výborné menu ve formě snídaní studeného i teplého bufetu, gurmánské večerní menu a odpolední občerstvení při lahodné kávě či čaji. Kromě jídelních požitků jim například nadělíte volný vstup do bazénu, do whirpoolu, do parní komory nebo do fitness centra. Nesmí chybět harmonizační masáže různého zaměření, díky nimž se jim uvolní zablokovaný krk, páteř a nohy se budou cítit tak lehce a svěže…

Nezapomenutelné zážitky

Maminkám zkuste koupit nějaké „zážitky“, na které hned tak nezapomenou a možná by se k nim samy ani neodhodlaly. Nabízí se třeba romantická jízda kouzelnou noční krajinou na psím spřežení. Marný určitě nebude ani pokus darovat vyhlídkový let v různých lokalitách. Milovnice čokolády potěší čokoládová masáž nebo rovnou degustace čokolády pro získání skvělých smyslových zážitků.

Do třetice všeho voňavého…

Parfémy jsou velmi častým dárkem pro každou ženu. Pro mámu obstarejte aroma lampu a sadu voňavých olejíčků na zklidnění různých neduhů. Kromě toho, že se mamce uleví třeba od bolesti hlavy, provoní se byt neodolatelnou vůní.


   Podobné články:
Vytisknout Vytisknout

Napsat komentář