Vánoce budou již za:

Get Adobe Flash player

Skvělý tip na vánoční dárek pro ségru

Jedním z důvodů, proč se ségry, sestry a sestřičky různého věku těší na Vánoce je posezení s nejmilejšími osobami a také zvědavost, co asi najdou letos pod stromkem? Možná je na nějakého Ježíška, co naděluje už sotva nachytáte, takže nezbývá, než se vytáhnout s pořádným dárkem, na jaký hned tak nezapomenou…

Šátky a šály

Šátky a šály se hodí hlavně v zimním počasí. Hedvábné provedení šátků a šálek se ovšem využívá i jako módní doplněk na jaře nebo na podzim. U luxusních šátků musíte počítat s investicí několika tisíc, ale můžete se spolehnout na jejich kvalitu a originalitu. Už při výběru vás ohromí nápadité vzory, kde vyhrává pestrost. Na designu šátku třeba objevíte i některý ze sestřiných oblíbených motivů – leopardí styl, motýlky, květiny.

Žena a šperky

Ženy se neobejdou bez šperků. Vaši sestru znáte nejlépe, takže jistě moc dobře víte, jestli preferuje zlato, stříbro, drahé kameny nebo přírodní materiály. Doma už může mít mnoho různých prstenů, přívěsků, řetízků, korálů, perel, náramků a náušnic. Co s tím? Chcete přikoupit další kousek? Tentokrát můžete sáhnout po nové šperkovnici, která bude nejen ozdobou místnosti, ale také splní svůj praktický účel – schová se dovnitř mnoho pěkných cenností. Vybírat můžete i luxusnější hrací šperkovnice s dekorací obrazů od světoznámých malířů.

Něco pro radost

Pro pohodlí a pro radost bude třeba sloužit dekorativní polštář, který se hodí do každého pokoje. Můžete zvolit hned několik kusů, protože polštářů není nikdy dost. Zajímavý bude i hudební polštář, který má v sobě zabudované reproduktory a bude hrát přímo do ouška bez otravování lidí okolo. U hudebního polštáře je dokonce možné si nastavit skladbu, kdy se přehrávání automaticky zastaví a vy se ponoříte do spánku.

Osvědčené poukazy…

Sestře darujte poukaz na relaxační masáž, do oblíbeného kadeřnického nebo kosmetického salónu. Stoprocentně bude skákat radostí!


   Podobné články:
Vytisknout Vytisknout

Napsat komentář