Vánoce budou již za:

Get Adobe Flash player

Šperky jako nositelé nejkrásnějších emocí

Úcta, obdiv, láska… všechny pocity se vejdou do jedné malé krabičky, vyberete-li ten správný šperk! Šperkem potěšíte každou ženu…

Z čeho vlastně vznikla tradice obdarovávání se v období zimního slunovratu? Už kdysi dávno lidé věděli, že je čeká těžké období tmy a zimy – a věděli, že jim bude lépe, když budou spolu. Proto se dnes scházíme v období vánočních svátků se svými blízkými a prostřednictvím dárků jim sdělujeme: „Jsi pro mě důležitý!“ A zvlášť těm úplně nejbližším chceme dát to nejlepší.

Co může muž vyjádřit šperkem?

Jsi krásná!

prstenŠperkem žena zvýrazní svůj půvab a osobnost a připoutá pozornost okolí. Proto ženy milují šperky s krystaly Swarovski, které se krásně třpytí na slunci i ve světle svíček. Obdarujte svou partnerku náušnicemi a přívěskem s krystaly Swarovski a uvidíte, jak se rozzáří i ona! Při výběru dbejte na to, do jakého kovu jsou krystaly zasazeny: kvalitní šperky jsou zhotovené ze stříbra či chirurgické oceli.

Jsi jedinečná!

Prsten dává muž ženě jako důkaz toho, že ONA je pro něj ta jediná. Jednou za život to může být zlatý prsten s briliantem, ale věřte, pánové, že svou nejdražší potěšíte i krásným stříbrným prstenem – a klidně každoročně! Počet prstů je sice omezený, ale prstýnky se dají střídat. Obáváte se, že nezvolíte správnou velikost? Máme tip: změřte průměr prstenu, který vaše partnerka běžně nosí a podle převodní tabulky snadno zjistíte odpovídající velikost.

Patříme k sobě!

Sounáležitost nemusíte vyjadřovat jen snubními prsteny – buďte kreativní a pořiďte pro svou partnerku a sebe partnerské přívěsky! Uvidíte, že bude nadšena! Ostatně co může být lepší než jistota, že na vás stále někdo myslí?

Vyhněte se předvánočnímu shonu v obchodních centrech a nakupujte šperky pohodlně z domova! Na ZLATO-STŘÍBRO.CZ s veškerými zárukami a s možnosti výměny!

náušnice

 


   Podobné články:
Vytisknout Vytisknout

Napsat komentář