Vánoce budou již za:

Get Adobe Flash player

Spodní prádlo: Pěkný dárek pro partnerku

Už se zase blíží Vánoce a s nimi čas výběru a nákupu dárků. Už víte, co komu koupíte? Pánové, máte vybraný dárek pro partnerku, nebo stále ještě tápete čím jí udělat radost? Co takhle jí vybrat pěkné spodní prádlo?

Dárek pro ženu i pro vás

K nákupu spodního prádlo pro partnerku byste měli přistoupit pouze v případě, že alespoň trochu znáte její vkus a hlavně velikost.
Nespoléhejte na to, že partnerčinu velikost odhadnete. Nejlepší je, máte-li přístup k jejímu šatníku se spodním prádlem. Budete si velikostí jisti a neuděláte zbytečnou chybu.

Vhodné je se stejným způsobem přesvědčit o stylu spodního prádla, který vaše partnerka nosí. I když…Pokud se své partnerky dostatečně všímáte, její vkus už pravděpodobně znáte.

Mnozí muži nakupují spodní prádlo podle toho, v čem by se jim žena nejvíce líbila.
To samozřejmě není na škodu, ale víte-li, že vaše partnerka si nepotrpí na podvazky, korzety a další prádélko rozdmýchávající dráždivou sexuální fantazii, raději se tomuto prádlu vyhněte. Důležité je partnerce dárkem udělat skutečně radost.
Víte-li, že vaše partnerka naopak ocení erotické prádlo , věřte, že máte rozhodně z čeho vybírat.Mnohé kousky jsou hodně rajcovní.

 

Nelíbí se vám žádné kalhotky, podprsenky a soupravičky? Partnerce jistě udělá radost i hezká košilka na spaní.
Máte už představu o spodním prádle, které koupíte své partnerce, nebo se teprve rozhlížíte? Není na škodu se trochu inspirovat. Můžete se jít projít po kamenných obchodech, ale inspirovat se a nakoupit je možné i v internetových obchodech. V klidu ze svého domova si vyberete z nabídky různých e-shopů a pak už jen zboží objednáte a budete se těšit, až vaše partnerka rozbalí pod stromečkem svůj dárek.


   Podobné články:
Vytisknout Vytisknout

Napsat komentář