Vánoce budou již za:

Get Adobe Flash player

Tipy, kam na Silvestra

Nevíte, kde strávit Silvestra? Rozhodně však víte, že tedy před televizní obrazovkou za záplavou českých chlebíčků a na gauči to nebude.

Jestli hledáte nějaký pobyt, chatu, chalupu, či hotel, máte s jeho výběrem nejvyšší čas, protože podle informací už je polovina kapacit obsazená. Při hledání berte v úvahu, co máte rádi. Chcete se zbavit městského ruchu, lidí, ohňostroje anebo si naopak Silvestr bez ohňostroje představit a chcete celou noc protančit až do rána? To vše ovlivňuje výběr konečného místa. Neměli byste také zapomenout na skutečnost, že Silvestr na rozdíl od Vánoc nejsou oficiálním svátkem, ale obyčejným všedním dnem. Nezapomeňte si tedy zajistit ve své práci volno. Pokud si nevíte rady, kde byste letos mohli strávit silvestra, Kouzelnevanoce.cz vám přináší několik zajímavých tipů. Inspirujte se a Silvestr si užijte.

Silvestr na horách

Pronájem horské chaty, či ubytování v hotelu v období konce roku patří již mezi tradiční varianty oslav Silvestra. Na horách můžete strávit Silvestr v okruhu rodiny a přátel, kde se kromě sněhových radovánek postaráte i o vlastní silvestrovskou zábavu.Denně aktualizovanou nabídku volných Silvestrovských pobytů na horách nájdete na stránce Silvestr na horách od České pohody. Výběr chat a chalup volných na Silvestr je na stránce Chaty a chalupy na Silvestra. Pokud však budete ubytováni na hotelu, kromě soukromých radovánek zde můžete využít jejich speciálně připravený program, který bývá obvykle nevšední a velice zajímavý.

Silvestr ve velkoměstě

Skutečně netradiční silvestrovské oslavy se připravují v jednotlivých hlavních městech. Pokud chcete prožít něco doopravdy nevšedního, zkuste to s výletem do Paříže, Berlína, Londýna, Říma, či třeba do New Yorku. Menším cestovatelům do poručujeme Prahu a pražské podniky, které nabízí na poslední den v roce taktéž velice zajímavé akce a jsou turisty z celého světa velice oblíbené a vyhledávané.

Silvestr na náměstí

Téměř každé větší město na Silvestra pořádá nějakou zajímavou a nevšední silvestrovskou party se zajímavým programem, koncerty a slavnostním ohňostrojem. Jestli se tedy nebojíte zimy a chcete být v centru dění, je pro vás právě takováto zábava ideální. Zkusit zde můžete i spoustu tradičních nápojů a pochutin, mnohé z nich vás i příjemně zahřejí.

Silvestr na hradech a zámcích

Chcete prožít něco doopravdy netradičního? Zajeďte si na Silvestra na některý z českých hradů a zámků, kde máte možnost zažít nevšední závěr roku. Některé hrady a zámky na konec roku pro milovníky historie a zvídavé turisty připravují originální programy, které hrady a zámky ukáží z trochu jiní stránky. Mezi ně patří například hrad Karlštejn a zámek Loučeň, o dalších hradech a zámcích se pak něco více dozvíte na internetu.

Silvestr v lázních

Ač se to nezdá, Silvestr je náročným dnem a ne každý jej má rád. Někomu prostě vadí hluk, davy lidí a vše, co se okolo děje. Proč si ale Silvestr neužít po svém? Vychutnejte si na závěr roku relaxaci a do nového roku vstupte plni energie. Wellness a lázně jsou letošním hitem.

Ať už strávíte letošní Silvestr kdekoliv, přejeme vám, abyste si jej pořádně užili a to bez žádných nepříjemných následků.


   Podobné články:
Vytisknout Vytisknout

One Response to “Tipy, kam na Silvestra”

  • jiři hladik:

    hledám v klidnem prostředi silvestra za málo peněz hodně muziky a aby tam byl bazen na hoteli nebo restauraci tel.728346146s pozdravem j.hladik

Napsat komentář