Vánoce budou již za:

Get Adobe Flash player

Tipy na netradiční vánoční dárky

Tak jsme zase o kousek blíže ke Štědrému dni.  Dny utíkají nezvykle rychle a ze všech stran se nám připomínají Vánoce. Ještě jste s nakupováním dárků nezačali? Nevadí. Dnes se dají pořídit skvělé a zajímavé dárky i na poslední chvíli. A my pro Vás máme pár zajímavých tipů na netradiční dárky.

Naše tipy se ale nebudou vztahovat na klasické dárky, tedy nebudou to žádné předměty ani upomínkové dárky, naše nápady se týkají zážitků. Dnes jsou totiž firmy, které se přímo zaměřují na nabídku zážitků. Na ty pak vystavují certifikáty, chcete-li poukázky či vouchery, a ten, kdo poukaz dostane, si pak vybranou službu využije.

Zážitky nabité adrenalinem

Aby si Váš obdarovaný dárek opravdu užil a dárek sklidil úspěch, je dobré obdarovaného dobře poslouchat a znát alespoň trochu jeho touhy či přání. Určitě pak dobře vyberete typ zážitku. Pro odvážné jsou to adrenalinové zážitky. Každý zná bungee jumping, tandemový seskok padákem nebo zorbing. Jsou tu ale i zážitky nestandardní a zvláštní. Co třeba darovat poukaz na průzkum podzemních jeskyní v Moravském krasu nebo zkoušku výcviku vojenských jednotek či možnost vyzkoušet si střílení z různých známých zbraní využívaných v armádě.

Relaxační a vtipné zážitky k Vánocům

Pro ty, kteří mají adrenalinu za celý rok dost, jsou připravené v nabídce zážitku plné odpočinku a relaxace. Už žádný stres a nervy. Tyto dárečky naopak dopřejí uvolnění a relaxaci a nabijí novou energií jak přepracovaného muže či unavenou ženu. Jestli jste se rozhodli pro tento typ dárku, pak vybírejte z nabídky masáží a relaxačních procedur. Jako neobvyklý a úsměvný zážitek přitom plný relaxace je určitě Backscratch neboli „Drbání“. I když to možná nevypadá, jde o velmi příjemnou a jemnou záležitost. V luxusním salónu obdarovaný za pomocí dřevěných drbátek prožije příjemné chvilky.

 

 

Za pozornost určitě stojí zážitek, který si obdarovaný může užít uprostřed okouzlující přírody, v naprostém klidu a daleko od civilizace. Úplně sám tam ale nebude, společnost mu bude dělat stádo ovcí a jeho jedinou činností bude jejich pasení a užívání si ticha a přírody kolem sebe. Bude mít čas se zastavit v přítomnosti a užívat si danou chvíli. Pasení ovcí si vychutná každý, kdo si uvědomuje hektiku doby a touží se z ní na chvíli vymanit.

Zážitky pro zdraví

Zážitky mohou být také prospěšné zdraví. Takovým neobvyklým zážitkem, který má ozdravné a léčivé účinky je polárium. S poláriem neboli kryoterapií se často shledáváme i v lázeňských komplexech jako doplňkovou léčebnou procedurou. Této terapie chladem využívají i naši přední sportovci pro posílení imunity i celkově pro její regenerační účinky. Tento zážitek se dá obohatit i pobyt v solné jeskyni či relaxační masáž.

 

Pokud ale vůbec netušíte, co by mohlo pod stromečkem udělat radost a po čem prahnou srdce Vašich blízkých, můžete věnovat takzvaný univerzální certifikát. Není na konkrétní zážitek, ale má svou bodovou hodnotu. Obdarovaný si pak z aktuální nabídky e-shopu vybere zážitek, jaký se mu líbí a který by si chtěl vyzkoušet. Jak pozná, že mu body vystačí? Každý konkrétní zážitek má u sebe svou bodovou hodnotu uvedenou. Pak jen stačí zavolat operátorkám na rezervační zákaznické lince a s nimi si domluvit termín pro čerpání. Na e- mail obdarovaného je pak zasláno písemné potvrzení, kdy a kam se má dostavit na svůj zážitek.

Abyste se nemuseli strachovat, zda balíček opravdu přijde a bude v něm přes to, co jste objednali, jděte na e-shop, který je ověřený a stabilní. Zážitková agentura Esennce.cz, která získala několik ocenění, byla prověřena APEKem  a stala se 4 krát vítězem ShopRoku v kategorii Zážitky.


   Podobné články:
Vytisknout Vytisknout

Napsat komentář