Vánoce budou již za:

Get Adobe Flash player

Tipy na vánoční dárky

Hledáte nějakou tu inspiraci, či nápady na vánoční dárky? Kouzelnevanoce.cz vám přináší hned několik vánočních tipů na zajímavé vánoční dárky, které nikdy nezklamou a které jsou všeobecně oblíbené. Zde je náš žebříček oblíbenosti.

Kniha na přání

Kdo by nechtěl být alespoň na chvíli hlavním hrdinou nějakého strhujícího příběhu. Víte, že tento sen může přestat být snem? Známe nakladatelství, které se zabývá tvorbou jedinečných knih, kde ten koho zadáte, promění v hlavního hrdinu. Specializují se na knihy pro děti, ale v jejich nabídce naleznete i Kámasútru.

Tričko

Tričko náleží k nejoblíbenějšímu oblečení. Milujeme je s originálními potisky. Víte, že tu existuje ta možnost mít vskutku originální tričko podle vlastního návrhu vytvořené speciální technikou sítotisk? Sítotisk je nejmodernější a v současné době i nejdokonalejší technologie tisku, která dokáže pomocí speciální tiskárny přenést unikátní návrh z počítače na textil.

Alkohol

Láhev alkoholu je celkem tradiční dárek nejen k vánocům. Je však pravdou, že se tyto dárky občas dávají s jistými rozpaky. Není však proč, když se jedná o skutečně kvalitní alkohol, jedná se spíše o degustační prožitek. Luxusní láhev skutečně kvalitního alkoholu, či archivního vína je tedy skvělým vánočním dárkem.

Erotické dárky

Dárky s erotickým nádechem, čili dárky ze sexshopu možná nepatří pod oficiální stromeček, pokud máte doma děti. Přesto tyto dárky mohou mile překvapit a přivést vám celou řadu zajímavých chvil a prožitků. Nemusíte se obávat z indiskrétnosti, při nákupu přes internet dojde k dodání neutrálně zabaleného balíčku.

Spodní prádlo

Velice oblíbeným dárkem, který si mohou užít nejen ženy, ale i jejich partneři je spodní prádlo. V současné době máte velmi rozsáhlou nabídku, takže si můžete vybírat ze širokého sortimentu, který by měl uspokojit každou ženu. Pod vánoční stromeček tak můžete koupit klasické spodní prádlo, krajkové spodní prádlo, erotické spodní prádlo, kostýmy, korzety, noční košilky a další.

Kabelky, peněženky

Velice oblíbeným vánočním dárkem jsou pro ženy kabelky a pro muže peněženky. Krásné kabelky jsou doopravdy vkusným dárkem, který nezklame. Ženy mají pro kabelky slabost, mění je podle svého outfitu, módy i šatníku. Česká žena má obvykle doma víc než jednu kabelku. Peněženka je pro změnu ideálním pánským doplňkem, ale ani ženy peněženkou nepohrdnou.

Parfémy

Vůně se stávají, čím dál více důležité. Lidé si začali uvědomovat, že to jak voníme je důležité. Vůně ovlivňují naši náladu, sebevědomí, sexappeal. To, jak voníme, celkem významně ovlivňuje přístup okolí k našim maličkostem, a také to celkem významně ovlivňuje možnosti seznámení a přitažlivosti. Spolu s lepší dostupností parfémů, se stávají velmi vyhledávané a oblíbené. Parfémy jsou tedy ideálním dárkem k Vánocům.

Dovolená, welness, rekreační pobyt

Dovolená, wellness, či rekreační pobyt jsou velkým překvapením, s nímž překvapíte nejen svou ženu, ale celou rodinu. Voucher na dovolenou náleží k vůbec těm nejkrásnějším dárkům k Vánocům.

Šperky

Šperky jsou dárkem, který nikdy neklesá na hodnotě. Šperky potěší vždy a za každých okolností, tedy i na Vánoce. Dlouho byly naprostou jedničkou v oblasti vánočních dárků, v současnosti je však předběhly zážitky.

Zážitky

Hitem letošních Vánoc budou zážitky. Originální dárky, na které nezapomenete. Jaký byl váš dětský sen? Co byste si rádi zkusili? Rádi byste se naučili vařit přímo od Kluků v akci? Zážitkové agentury nabízí širokou škálu zážitků pro dobrodruhy, cestovatele, romantiky a další. Více informací naleznete na portále Kouzelnevanoce.cz v sekci Vánoční dárky.


   Podobné články:
Vytisknout Vytisknout

Napsat komentář