Vánoce budou již za:

Get Adobe Flash player

Vánoce i ve vašem telefonu. Aplikace pro předvánoční čas, které vám nesmí chybět

Vánoce jsou tady. Teda skoro. Ale zbývá do nich už jen měsíc a každoroční šílenství začíná nabírat na obrátkách. Nedejte stresu šanci a užijte si svátky klidu a míru v pohodě. Pomůžou vám s tím překvapivě i mobilní aplikace. Poradíme vám, které si co nejdříve stáhnout, abyste se naladili na vánoční atmosféru. 

Presentlist

Zjednodušte si nakupování dárků za pomoci české aplikace Presentlist. Jednoduše si v ní sepíšete osoby, které chcete obdarovat a přidáte k nim jednotlivé dárky. Při nákupech tak nebudete muset lovit v paměti, co jste to té mamce vlastně chtěli koupit. Pokud si nevíte s výběrem rady, aplikace vám nabídne tipy na dárek pro danou osobu podle pohlaví a věku.

iTidings

Vaše kreativní potíže vyřeší aplikace iTidings. Pomůže vám sdílet jednoduchá a originální vánoční přáníčka prostřednictvím SMS zpráv, Facebooku, Twitteru i dalších sociálních sítí. 

Santa Hats

Originální přání můžete vytvořit také v aplikaci Santa Hats. Stačí použít vlastní fotku a přidat na ni Santovu čepici, vousy nebo celého Santu. 

Christmas Frames Collage

Do vánočního rámečku můžete vložit své fotografie v aplikaci Christmas Frames Collage. Na výběr máte z více než 100 originálních rámečků a různých ikon na ozdobu fotek. 

Talking Santa

Zabavte své ratolesti. Mluvící Santa se postará o zábavu na hodně dlouhou dobu a vám zbyde čas na pečení cukroví. Pokud vás kuchyňské povinnosti přestanou bavit, můžete se se Santou zabavit taky. A klidně můžete namluvit své vlastní přání a poslat ho svým nejbližším. 

Bouncy Bill Christmas Style

Další hra, která vám nesmí chybět, je Bouncy Bill Christmas Style. Vánoční edice oblíbené hry vám umožní skákat symbolicky 24 kol. 

Rocket Hero: Christmas

Jakmile si jednou zahrajete Rocket Hero, už nebudete chtít přestat. Cílem je zlikvidovat záporáka Torra pomocí kanónu, kterým na něj budete mířit. 

ElfYourself

Staňte se hvězdami tanečního parketu. S aplikací ElfYourself to půjde jednoduše. Nahrajte své fotografie, vyberte konkrétní tanec a aplikace vám vytvoří vtipné elfí video. Pošlete ho svým známým a rodině a zlepšete jim den. 

Christmas Ringtones

Nalaďte se na vánoční vlnu pomocí písniček. Aplikace Christmas Ringtones obsahuje 45 vánočních melodií, které si můžete nastavit jako zvonění, zvuk sms nebo vyzvánění ranního budíku. 

Christmas Radio

Pokud vám vánoční hudba nestačí, nalaďte si rovnou vánoční rádio! Vybrat si můžete z 50 stanic s koledami a vánočními písničkami. 

Snow Stars

Vzpomeňte si na Vánoce pokaždé, když vezmete do ruky telefon. Nastavte si živou tapetu pomocí aplikace Snow Stars a zasněte se při pohledu na krásné ilustrace. 

3D Christmas Live Wallpaper

Posuňte vánoční dekorace ještě o úroveň výše a vyzdobte si telefon 3D plakátem s vánočními motivy. Vybírat můžete z animovaných vánočních stromků nejrůznějších stylů a barev. 

Začněte se těšit na Vánoce už teď a stáhněte si aplikace, které rozzáří váš telefon i vaši náladu. 

 

 

 

 


   Podobné články:
Vytisknout Vytisknout

Napsat komentář