Vánoce budou již za:

Get Adobe Flash player

Vánoční dárek s aroma tabáku

Už vybíráte vánoční dárky? Začněte v předstihu a budete moci důkladněji popřemýšlet co komu vybrat. Máme pro vás tip na dárky pro muže, kteří se nebrání tabákovým výrobkům. Podívejte se, co můžete darovat tatínkovi, manželovi nebo dědečkovi.

Výběr vánočních dárků pro muže

Také máte pocit, že se snáze shánějí dárky pro ženy než pro muže. Obdarovat muže často není jednoduchý úkol, zvlášť když muž má jen minimum koníčků a zájmů. O Vánocích navíc zpravidla obdarováváme hned několik mužů – partnera, otce, syna, bratra, strýce atd. Už jste se zamýšleli nad vhodným dárkem pro ně. Stačí vám fantazie na vymýšlení dárků pro všechny, nebo si necháte poradit?

Kvalitní doutník jako dárek

Zdá se vám zvláštní darovat tabákový výrobek? Není kuřivo jako kuřivo. Kvalitní kubánský doutník udělá radost každému, kdo si i třeba jen jednou za čas rád „pochutná“ na výjimečném doutníčku. Kubánské doutníky jsou celosvětové proslulé, ale to neznamená, že i ostatní doutníky nemohu být kvalitní. Výběr je obrovský. Výrobky se liší tloušťkou, tvarem, značkou, náplní atd. Seženete doutníky za několik desítek i tisíc korun, takže ať už chcete dárek v jakémkoliv cenovém rozmezí, z nabídky si vyberete.
Pro příznivce doutníků se jako dárek hodí i speciální doutníkový zapalovač, doutníkový humidor, sada ořezávačů na doutník atd.

Potěší dýmka?

Hledáte vhodný dárek pro muže, který upřednostňuje kouření dýmky? I zde můžete této záliby využít pro výběr vhodného dárku v podobě nové kvalitní a pěkné dýmky. Oblíbené jsou dýmky Peterson. Mají svébytné kouzlo. Vyrábí je irská firma, kterou zná snad každý milovník dýmek. Firma vznikla už na počátku 20. století a dodnes dodává na trhu dýmky kvalitního konzervativního provedení.
Drobnějším dárkem pro vyznavače dýmek mohou být tabák do dýmky v dárkovém balení, dýmkový zapalovač a mnohé další příslušenství či doplňky.


   Podobné články:
Vytisknout Vytisknout

Napsat komentář