Vánoce budou již za:

Get Adobe Flash player

Vánoční dárky pro přátele

Do začátku Vánoc zbývá relativně hodně času, ale jistě jste se zamýšleli čím obdarovat své blízké kamarády. Všeobecně se dárky pro kamarády moc neřeší, což je velká chyba, protože bychom měli našim přátelům ukázat to, jak moc si vážíme našeho vztahu a ideální příležitostí jsou právě Vánoce.

ZKUSTE O VÁNOCÍCH PŘEKVAPIT!

Když se řekne dárek pro kamarády, mnoho z Vás si jistě představí vděčnou klasiku – láhev dobrého vína, lístky do divadla či například knížku, od oblíbeného spisovatele vašeho kamaráda nebo kamarádky. Všechny zmíněné dárky jsou jistě skvělým řešením, ale máme pro vás lepší, originálnější řešení, ze kterého bude obdarovaný jistě překvapený. Věnujte mu letos k Vánocům zážitkový certifikát od agentury na zážitky, ESENNCE.CZ.

POUKAZ NA ZÁŽITEK

Jedná se o dárkovou krabičku, ve které se skrývá průvodní dopis vytištěný na ozdobném papíře, krabička dále obsahuje certifikát opravňující obdarovaného k využití zážitku. Stačí tedy jen vybrat ten nejvhodnější dárek pro vaše přátelé. Nabídka je velmi široká a každý si zde vybere to, co je pro jeho kamarády nejvhodnější.

PRO KAMARÁDKU

Jestli vybíráte vánoční dárek pro svou kamarádku, jistě jako každá žena ocení péči o tělo v podobě masáže. Masáží má ESENNCE.CZ v nabídce celou řadu. Oblíbenou je například klasická thajská masáž, při které profesionál uvolňuje ztuhlé svaly. Jestli však vaší kamarádce chcete udělat radost něčím jemnějším, než je thajská masáž, věnujte medovou masáž. Medová masáž má blahodárné účinky na pleť a jde i o jistý způsob detoxikace těla.

PRO KAMARÁDA

Všeobecně se má za to, že každý muž má rád auta, tak proč toto pravidlo porušovat, věnujte kamarádovi zážitek ve formě auta. Vhodným dárkem je například Jízda ve Ferrari. Přeci jen auto této značky má své kouzlo a každý by se chtěl alespoň jednou svézt červeným krasavcem.  Jestli je však váš kamarád nebojácnou osobou, která se do všeho vrhá přímo po hlavě, jistě ho potěší bungee jumping, při kterém si vyzkouší volný pád z mostu.

Variant je opravdu hodně, a věřte, že je z čeho vybírat. Tak potěšte své přátele nezapomenutelným zážitkem. Na takový dáreček opravdu nikdo nezapomene.


   Podobné články:
Vytisknout Vytisknout

Napsat komentář