Vánoce budou již za:

Get Adobe Flash player

Vánoční koledy mp3

Bez vánočních koled by Vánoce nebyly Vánocemi a díky vynálezu z 90. let si nyní můžeme vánočních koled užívat ještě více než kdykoliv předtím.

Co je mp3?

Mp3 je formát, který umožňuje zmenšit velikost zvukových dat až patnáctkrát bez toho aniž by došlo ke snížení kvality zvuku skladby. Tímto krokem se rázem otevřela nová cesta ve světě internetu a to nejen v oblasti stahování hudby, ale také možnosti snadné prezentace svých výtvorů na internetu. Od té doby bylo i celkem snadné a jednoduché mít mobilní telefon plný zajímavé hudby.

Tento krok také ukončil život CD přehrávačům. Vše se totiž nyní vleze do malého hudebního nosiče, který se vleze do kapsy. Velkou výhodou je, že hudba na něm vám vystačí na mnoho a mnoho hodin hraní. Jedinou nevýhodou mp3 je ta skutečnost, že takto kvalitně neumí přenést i mluvené slovo. To je u mp3 systému celkem významně horší.

Vánoční koledy

Jenomže vánoční koledy jsou zpívané a vy si s pomocí mp3 můžete přenést do mobilu jako vyzvánění. Díky mp3 můžete vánoční koledy poslouchat i na youtube anebo si nahrát na jeden disk výběr pouze těch nejhezčích, které máte nejraději. I Kouzelnevanoce.cz vám přináší inspiraci v podobě těch nejoblíbenějších vánočních koled.

Nejoblíbenější vánoční koledy mp3

   1. Nesem Vám noviny 
   2. Narodil se Kristus Pán 
   3. Tichá noc 
   4. My Tři králové 
   5. Veselé vánoční hody 
   6. Pásli ovce Valaši 
   7. Jak jsi krásné neviňátko 
   8. Půjdem spolu do Betléma
   9. Purpura 
   10. Už z hor zvoní zvon 
   11. Bílé Vánoce 
   12. Janek Ledecký – Sliby se maj plnit o Vánocích
Více o vánočních koledách se dočtete v sekci Vánoční koledy, kde máte možnost nalézt texty vánočních koled i vánoční koledy akordy, videa a vánoční koledy noty.

   Podobné články:
Vytisknout Vytisknout

One Response to “Vánoční koledy mp3”

Napsat komentář