Vánoce budou již za:

Get Adobe Flash player

Vánoční pohádky

Děti i dospělí milují pohádky. Jaká je ta vaše nejoblíbenější vánoční pohádka? Znáte nějakou typicky vánoční pohádku? Jestliže ne, můžete se inspirovat na našem portále, který vám nějaké ty ryze vánoční pohádky přináší. Nechte se odnést na vánočních vločkách do vánoční pohádky, která vás může pobavit, inspirovat i poučit. K tomu přeci nejen vánoční pohádky mají sloužit. Čtení navíc podporuje fantazii a zlepšuje vztah mezi rodiči i dětmi. Vánoční pohádky jsou zde proto, abyste si své Vánoce se svými dětmi mohli užít ještě více – s plnými doušky si vychutnat tu kouzelnou vánoční atmosféru spolu se čtením nějaké té vánoční pohádky.

Vánoce 2015: Víte, v jakém duchu se nesou a co letos pofrčí?

Vánoce 2015: Víte, v jakém duchu se nesou a co letos pofrčí?Do vánočních svátků zbývá několik posledních týdnů. Řada z nás začíná pomalu, ale jistě zjišťovat, že odbýt své nejbližší vánočním přáním asi tak úplně nebude stačit. Proto vyrážejí do obchodních domů, kde se setkávají se stejně motivovanými spoluobčany pobíhajícími jí od jednoho regálu ke druhému ve snaze vybrat pokud možno co nejmenší kýč. Abyste se vyhnuli vánočnímu klišé, byli v obraze a zároveň věděli, jak efektně vyzdobit svůj příbytek, přinášíme vám kompletní vánoční přehled aktuální pro rok 2015!

Přečíst celý článek »

Objevte 3 nejoblíbenější pohádky všech dob

Jaké u vás vedou pohádky? Díváte se na pohádky, i když už dávno nepatříte mezi děti a ani mládež? Filmové pohádky umí oslovit v každém věku. Některé z nich umí pěkně zakotvit v srdci a lze se na ně dívat i několikrát se stejným nadšením…

Přečíst celý článek »

Pohádka o vánoční hvězdě

Příběh se odehrál velmi dávno. Byl jednou dvě děti, – bratr a sestra. Obě děti to neměli vůbec jednoduché, protože vyrůstaly bez rodičů a trápil je nedostatek. Nemohly si tedy dopřát dobrého jídla a pro jejich chudobu je kolikrát trápil i ohromný hlad.

Přečíst celý článek »

Vánoční smrk

Byl jednou v jednom lese malý, ale pěkný smrček. Rostl na dobrém místě, kde měl okolo sebe dostatek prostoru, aby na něj mohlo svítit sluníčko a vítr mohl hladit jeho větévky. Okolo sebe měl spoustu kamarádů, borovic a jedliček.

Přečíst celý článek »

Pohádka na dobrou noc: Nadílka

To, že Ježíšek nosí dárky, ví každé malé dítě, ale proč si musí dospělí kupovat dárky sami je pro ně velkou záhadou. Spousta z nich začíná mít dilema o Ježíškově existenci. A mě kupodivu něco napadlo… Přečíst celý článek »